Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek Pozitiv a tesztem?...

Szerintetek Pozitiv a tesztem? Tegnap reggel csináltam, nemvárt után 3 nappal. Tegnap este picit barnáztam, aztan szedem tovább az utrogestant és már nem bernázok. Volt már valakinek ilyen halvány vonala? Negativban is látszodik ha csak szellemcsik?

Figyelt kérdés
[link] Jpg [link] Jpg
2016. jún. 3. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem jó a link
2016. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem irni,hogy reggel 5 kor teszteltem,még nem vetetm észre a tesztet és kb 9 kor mikor ránéztem akkor kezdtem gyanakodni .

[link]

[link]

2016. jún. 3. 10:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Valami van rajta, de időn túl nem számít. Holnap csinálj egy másikat és figyeld mit mutat időn belül.
2016. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A száradási csík nem így szokott kinézni, tehát ez lehet egy nagyon halvány pozi. Ha erősödik, akkor lehet remélni, hogy baba van. :)
2016. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Száradasi csík szerintem
2016. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Halvány pozitív, a száradási csík nem ilyen.
2016. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon megoszlanak a vélemények.Reménykedem nagyon .A száradási csik nem ilyen?Betette a barátnőm negativba ahogy látjátok és a negativon is vastag a második vonal.Jajj ugy izgulok..
2016. jún. 3. 11:51
 8/11 A kérdező kommentje:
És na -egy teszt eredménye akkor is látszódik negativba téve a máspdik csik?
2016. jún. 3. 11:52
 9/11 anonim ***** válasza:
csinálj egy facelle tesztet,az a legérzékenyebb!
2016. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon félek,barnazgatok kicsi vérrel kiserve.Felek,hogy most sem marad meg :( Gorcsoles nincs,pedig mensikor nagyon szoktam gorcsolni.
2016. jún. 4. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!