Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok angelsoundom...

Anita19901030 kérdése:

16 hetes vagyok angelsoundom van a szivhangot rendszeresen megtalom tuti az de az nem baj ha mindig kent baloldalt hallom ugye?

Figyelt kérdés
Nyilvan ott szeret lenni ?

2016. jún. 5. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ott szeret lenni. Már idősebb terhes vagyok de pl. nekem a bal oldalamat rugdalja gyakran a jobbat elvétve. Meg balra kucorodik. :) Valamiért úgy jó neki, ezen ne aggódj!
2016. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azóta is csak lent bal oldalon hallatszik.29.het
2016. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es az normalis hogy lent szuro erzesem van meg neha jobb oldalt? Nem fajdalmas kellemetlen viszont a szivhangbol itelve jol van :) csak sueun szurkal egeszen lent koszi elore is , amugy mikor tudtam meg a nemet ? :)vagy meg nem tudod ? :)
2016. jún. 5. 19:41
 4/6 Mono144 ***** válasza:
Szia, ugyan ez van nálam is a szurkálást és a bal oldalon kucorgást illetőleg. Én holnap töltöm a 17. hetet. Próbálok több magnéziumot szedni, de nem mindig segít ezen a kellemetlen érzésen. Első terhességem alkalmával nem voltak ilyen tüneteim.
2016. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez normalisnak szamit igen eleg kellemetlen napi 3 magnerotot szedek van amikor segit most is eppen szurkalok ..
2016. jún. 5. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdett mocorogni a babám,nekem is szokott szúrni mind a két oldalt...állítólag azért,mert tágul a méhem. Aztán elmúlt,azóta már nagyot nőttünk,de nem érzek semmi fájdalmat. Jaj és nekem jobb oldalon szeret, ott hallgattam a szívhangot, és most is mindig a jobb bordáim alatt nyomakodik kifelé :)

33+3 hkm

2016. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!