Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megéri a 20 hetes genetikai...

Megéri a 20 hetes genetikai ultrahangra fizetős helyre menni vagy a kórházban is megnézik rendesen a babát?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 12:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan Gyöngyösre gondolok, de úgy általában is érdekelne
2016. jún. 9. 12:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is èrdekelne (akár Szent Isvános tapasztalat is)
2016. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk (Budapest) nagyon alaposan megnézték a babát. Ha gond van, vagy valami nem egyértelmű, akkor küldenek tovább.
2016. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem negetív tapasztalatom van a 12 hetesről a Baross u. klinikáról.

A leletemet is félre írták.


Most fizetősre megyek 18 hetes uh-ra remélem jól döntöttem.

2016. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon kórházfüggő. Gyöngyösről nem tudok nyilatkozni. Nekem anno az orvosom ajánlott magánszonográfust, mondván, hogy ő jó szívvel állami rendelést nem tud javasolni.

Tény, hogy a magánrendelőben annyira új volt a gép, hogy itt-ott még a fóliát sem volt idejük rendesen leszedni. A szonográfus is profi volt. A kép minőségén tátottam a számat, még én is meg tudtam számolni az ujjperceket, csigolyákat, láttam a szemlencsét, pedig semmi hasonló végzettségem nincs. Kommentálni se kellett, hogy mit néz, annyira egyértelműen látszott a kijelzőn.


A nemét is akkor tudták 100%-ra mondani: nem is mondta, mutatta. Egyértelműen látszott még nekem, laikusnak is.

2016. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ekkor már csak hasi uh van vagy hüvelyi is?
2016. jún. 9. 12:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Én mindenképp mennék magánban. (Sőt mentem is.) Igaz nem Gyöngyösről van tapasztalatom.


Viszont a hosszú évek alatt, amíg a gyerekáldásra vártunk, rengeteg orvosnál voltam. Azt kell mondanom,hogy a magánrendeléseken mindenhol komolyabb, újabb gépekkel vizsgáltak. De időben is többet áldoztak egy-egy páciensre.


Pl. nekem konkrétan a 12. heti uh az állami intézményben 10 perc volt. De ebbe az időbe benne volt a levetkőzés, felöltözés és a lelet átvétele is. Nekem sajnos ilyen szempontból negatívak a tapasztalataim.


Ha van rá keret, akkor megéri fizetősre menni.

2016. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam a Barossban is és elmentem fizetősre is, nekem ez biztonság érzetet adott.
2016. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanaz csinálja a korházban a szürést mint a magánrendelőben, így én a kórházban csináltattam. 3. Baba lesz nekünk semmi gondunk nem volt.
2016. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha megteheted menj fizetősre. A kórházban 2 perc alatt lezavarják.
2016. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!