Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az 30hetes uh szerint nagyobb...

Az 30hetes uh szerint nagyobb a baba mint a valodi kora 10nappal! Akkor korabban fogant mint az utolso menstruaciom idopontja? A dokik szerint elvan szamolva! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy pedig nagy baba lesz. Enyém kb a 21 héttöl volt nagyobb két héttel és tényleg nagy baba volt.
2016. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is 30. hetes vagyok, és nekem 3 héttel nagyobb mindig. Ez van, nagyobb baba, de nem is csodálkozom, az apja is 198 cm :D Nyugi, van ilyen, hogy nagyobb, nem feltétlenül fogant korábban.
2016. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


29 hetesen 30 hetes érettségben volt a babám. Én kérdeztem a dokit, ez semmi különöset nem jelent, most 2 dátum is szerepel a leletemen, mint kiírt dátum. A fogantatás dátuma nálunk egyértelmű. Sok babás rokonok szerint tök normális, hogy ugrál v előrébb van érettségben.

2016. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! A 12. heti uh után a babák egyéni ütemben nőnek így kormeghatározásra alkalmatlan a mérés. Lesz a 40. hétre 2700 grammos és 5200 grammos baba is, a te logikád szerint előbbinek 46. hétre, utóbbinak 32. hétre kéne megszületni, mert egységnyi méretben kéne születniük. Mellesleg 10 az kb. a semmi kategória. +- néhány hét simán benne a méretkülönbségek miatt.
2016. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ahogy az utolsó írja! pontosan úgy, 30. héten már nem tudják megmondani mikor fogant, csak a 12. hétig.


csak kíváncsiságból, mekkora a babád? nekem 30+5 hetesen 1,5 kilósnak mérték, ahogy nézegettem, picike a korához :( mondjuk a nagyfiam is soványka volt nagyon

2016. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30 hetesen már bőven nem beszélhetünk egyforma méretű magzatokról, ahogy sokan időre alig 3 kg-os, míg mások 4 kg feletti babát szülnek.
2016. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pont 30 hetesen voltunk uh-on akkor 1850g volt :))

Most Diabetológiara is elüldtek emiatt,lassan a vége elött. Az orvosok megijesztettek nagyon.

De köszönöm a válaszokat,jó hallani más kismamák vélenényét is!

2016. jún. 9. 20:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim a 30 heti uh-n azt mondta, nagy baba lesz, meg már most több mint 3 kiló, hova hizlalom, ha így haladok akkor 5 kilós lesz. Ahhoz képest 3490 -lett a súlya.


Azért ne feledd el, az uh-k nem tökéletesek, vannak amik nagyon "elmérik" méreteket. Ha régi a gép pl. Szóval szerintem ne parázz rá a méretekre. Nálam pl a szüléskor is azt mondták, hogy be volt fordulva, közben meg közel sem...

2016. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Olyan vicces, hogy előbb hiszel annak, aki biosz könyvet utoljára gimiben látott, mint annak, aki elvégezte az orvosi egyetemet és szülész-nőgyógyász szakvizsgát tett.
2016. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jah, mert a szakképzett nem tévedhet, mi?
2016. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!