Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. Mit vigyek a kórházba?

Missed ab. Mit vigyek a kórházba?

Figyelt kérdés
Dokim azt mondta h reggel menjek és ha végeztek akkor 3-4 órát kell maradnom. 8hetes voltam/vagyok első baba lett volna. Nyíregyháza

#missed ab #8 hetes #Nyíregyhàza
2016. jún. 10. 15:08
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:

Hálóinget, papucsot, fürdéshez cuccot, betétet. Evőeszközt, hogy tudj ebédelni. Talán ennyi.

Sajnálom :(

2016. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Plusz Wc- papír, pici kéztörlő törülköző, fehér zokni ( ez lehet csak az én hülyeségem, szerintem sokkal jobb, mint a csupasz lábadat nézik az asztalon). Nálunk (Miskolc) nem lehet saját hálóinget vinni, csak a kórházi sterilt engedik felvenni.
2016. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom. Nekem is ezzel végződött az első terhességem. Én vittem a korábban leírtakon túl egy könyvet is, mert amikor felhelyezték a tágítót, várni kellett. Így gondoltam nem rágódom a dolgon én nézem a plafont, hanem olvasok.

Illetve lehet, hogy érdemes póthálóinget/pótbugyit vinni....nekem nem történt baleset, de a szobatársamnak szüksége volt a pótcuccokra.

2016. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még annyi, hogy mi pontosan a menete? Hogy történik?
2016. jún. 10. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Bemész reggel éhgyomorra.Felveszik az adatokat, kapsz egy ágyat egy kórteremben. Mivel még nem szültél, szerintem tágítót is fogsz kapni, azt felhelyezik, és várni kell egy órát, hogy felszívódjon. Addig fekszel. Majd jön a beteghordó, és elkísér a műtőig. Ott felfekszel, egyik karodba branül, másikra vérnyomásmérő. Egyik ujjadra csipesz, ami nézi a pulzusod. Altatósdoki bead a branülbe valamit, plusz nekem az arcom elé tartottak egy maszkot, amiből valami gáz jött, és közben beszéltettek. Mondták, hogy szóljak, ha szédülni kezdek. Kb egy perc volt, és kiütöttek rendesen, csak a liftbe tértem magamhoz, ahogy vittek már felfele. 15 perc volt mindennel együtt. Utána 4 órán keresztül nem volt szabad enni, inni felkelni. 3-kor jöhettem haza.
2016. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!