Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai vagy elhalt terhesség?

Korai vagy elhalt terhesség?

Figyelt kérdés
Április 16-án volt az utolsó mensim első napja. Ápr.30-án vagy máj.1-ján eshettem teherbe, vagyis akkor voltunk együtt a párommal. Május 14-én kellett volna a következő menstruációnak jönnie, de azon a napon már halvány pozitívat teszteltem. Május 20-án voltam először dokinál, akkor egy 6,3 mm-es petezsákot látott és azt mondta 2 hét 6 naposnak felel meg a terhességem. Május 31-én 18mm-es petezsák benne szikhólyag volt látható. Június 7-én 22.7 mm-es petezsák, június 9-én 25mm -es petezsák és 4mm-es szikhólyag volt, de pulzálás, szívhang nem. Missed ab.-ot jósolt a doki, de kértem még egy hét haladékot. Szerintetek korai a terhesség vagy tényleg nem lesz baba a szikhólyag mellett?
2016. jún. 13. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy még beindul a szívhang. Az, hogy növekszik, és megjelent a szikhólyag jó jel. Lehet hogy később fogant. Drukkolok!
2016. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon bízom benne! Pénteken kell visszamennem ultrahangra.
2016. jún. 13. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Kivanom a legjobbakat!

Irj majd!

2016. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A petezsák és a szikhólyag mérete is folyamatosan nőtt. Nekem volt missed ab-m, utána beindult a spontán vetélés, de pont abból volt ez látható, hogy nem nőtt, sőt, inkább csökkent a petezsák mérete.

Még ne aggódj nagyon! A szívhang még simán lehet később egy kicsit. Nagyon szurkolok!

Mindenképpen írj az uh után!

2016. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!!! Bár a doki azt mondta hogy a petezsák egy darabig nő, de annyira állítja hogy nincs a szikhólyag mellett semmi..csak egy kis maszatot, pacát látott.. :( Olyan nehezen telnek ilyenkor a napok..! Van egy 13 éves fiam, de vele jóval később derült ki a terhesség, igazából semmi bajom nem volt, ahogy most sincs, a mellfeszülést leszámítva. Pénteken jelentkezem és még egyszer is nagyon köszönöm biztatást!!!
2016. jún. 13. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltal uh-n??
2016. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerdán műtét! :(
2016. jún. 18. 07:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom!:'(
2016. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!