Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen hajnalban kelek,...

31 hetesen hajnalban kelek, nehezen kapok levegőt. Ez normális?

Figyelt kérdés
Már egyik oldalamon sem jó, pihegek, pedig nincs rajtam 30 kiló.. Amikor hajnalban felkelek pisilni, úgy beindul az agyam, h nem tudok visszaaludni. Mással is így van?
2010. ápr. 13. 05:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is a 30. hét körül kezdődött, képes voltam éjjel órákat kattogni, jóformán fél éjjel aludtam, fél éjjel meg gondolkodtam. Olvastam itt, hogy elég gyakori, hogy a kismamák rosszul alszanak, így a finishben (38.hét) már tudom, hogy a végén már nemcsak lelki okai vannak, de a 30. héttől nekem még csak azok voltak. Mondanám, hogy ne kattogj, pihenj, de tudom, hogy ez nem így működik. Teljesen normális, hogy alvászavaraid vannak, hisz az egész életedet megváltoztatja a baba, aki benned növekszik. Próbálj napközben 1-2 órákat aludni, ha megteheted. Kitartást!
2010. ápr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem tudok visszaaludni a hajnali pisilés után. :( Elég dühítő, de ez van...

33 h.

2010. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, a napközben alvás segíthet:)
2010. ápr. 13. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!