Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Súlygyarapodás ellen mit tehetek?

Súlygyarapodás ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem az a problémám, hogy még csak a 3. hónapban vagyok, viszont híztam 10 kilót. Ennek az az oka, hogy leszoktam a dohányzásról még a fogantatás előtt. Nem nassolok, odafigyelek az étkezésemre, mégis annyira lelassult az anyagcserém, hogy jönnek fel a kilók. Nem voltam kövér, most husi lettem ezzel a 10 kilóval. Attól tartok, hogy a várandósságom végéig felszedek még 10-12 kilót, elhízott leszek, ráadásul nem vagyok valami magas, 155 cm. Most vagyok 62 kiló. Tud valaki ajánlani valamit, hogy a babának is minden fontos tápanyag meglegyen, ne éhezzek, mégse hízzak el?
2010. ápr. 13. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is leszoktam a cigiről, mikor megtudtam, terhes vagyok. De én nem híztam. Most vagyok 20 hetes, és 2 kilónál tartok. Én olyanokat eszek, hogy zöldségleves, saláta (tonhal), főzelékek, teljes kiörlésű kenyér, és sok fagyasztott gyümölcs. Édesség csak hétvégén. Estéként, ha nem esik, sétálok fél-egy órákat.
2010. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanolyan magas vagyok, mint te, és mikor terhes lettem, én is leszoktam a dohányzásról. A 12.hétig volt rajtam 8kg felesleg. Most vagyok a 33.héten, és a 12.héttől mostanáig még 8kg jött rám, így most vagyok 70kg. Elég sok, de az utóbbi 1,5 hónapban csak 1,5kg jött fel. Azt hozzáteszem, hogy nagyon sokat nassoltam mostanáig, és így lett ennyi.

Igyál nagyon sok vizet, az felgyorsíthatja az anyagcserédet, egyél sok halat, húst, zöldséget, és próbálj minél többet sétálni. Ezek talán segítenek.:)

2010. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


én veled egy cipőben vagyok....én akkor tettem le a cigit mikor megtudtam a babát. 4 hét alatt majd öt kiló jött fel. most az elmúlt 8,5 hét alatt 2 kiló jött fel. én sem votlam vékony, 170centi votlam és 74-75 kiló mikor megtudtam a abát. most vagyok 81,5-82 kiló. én sem ettem többet, nem nassotlam, de totál nem tudtam vécére menni(addig napi egy olykor kettő garantált volt)....szenvedtem, iaszonyat volt, most úgy ahogy már helyreálltam. Fel a fejjel, beáll majd és leáll a hízás! Egyébként meg nem vagy husi, anyukám ugyanezekkel a méretekkel rendelkezik majdnem és ő csini! Szóval te is biztosan az lehetsz.


én barna kenyeret eszem, hatig megvacsizom, reggel kilencig reggelizek. Esténként meg a párommal bicajozni járunk!

2010. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást :)
2010. ápr. 13. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!