Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen megyünk 4D-ra. A...

32 hetesen megyünk 4D-ra. A baba már fejvégű. Így is látni fogjuk az arcát?

Figyelt kérdés

Sajnos előbb nem jutott eszünkbe elmenni, de jövő héten megyünk. A baba már kb a 20. hét óta fejvégű, ez okozhat gondot? Attól még látni fogjuk az arcát? Nyilván az arcára vagyunk a legkíváncsibbak :)

31+6hkm


2016. jún. 22. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom minden uh-n azt mondja, hogy akkor látni szépen az arcát, amikor fejvégű. Nekem mindig csinál 4D-t is, nem kell külön mennem rá. Amikor faros volt, akkor egy képet sem tudott csinálni az arcáról, legutóbb 2hete már fejvégű volt, és szépen látszik a képeken a pufi pofija :)

35+5hkm

2016. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem kötekedni akarok, de 20 hetesen még biztos nem fejvégű volt a baba, hanem pont fejjel lefelé volt mikor uh-on nézték, de akkor még annyi helyük van, hogy ha akarna se tudna befordulni ;)


szerintem nem valószínű, hogy látjátok majd az arcát, de hátha! elsővel 32. héten voltam, már nem láttuk,mert befordult a szülőcsatornába.

most 30. héten már ugye befordult de még elég magasan volt így láttuk, most a héten már semmit nem láttunk a pofijából, igaz nm is 4D-vel néztük most, de nem is lett volna értelme, bent van a szülőcsatornába, egészen a szeméremcsontom mögött

2016. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi 31+2 hetesen siman lattuk, nagyon szep kepek lettek
2016. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31 hetesen semmi sem latszott mar sajnos belole, szinten fejvegu volt.
2016. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ó hát kár, remélem látni fog valamit :( De majd kiderül akkor...
2016. jún. 22. 23:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudom, hogy magasan van-e még? Azt érzem, hogy a lábai még a bordámban vannak, a feje meg így tapintásra nincs annyira lent, ott a szeméremcsontnál. Vagy nem azt számít lentnek?
2016. jún. 23. 00:00
 7/9 anonim ***** válasza:
En is 32 hetesen mentem egyre, de a kezecskeje az arcaban volt vegig :) hiaba alltam fel, "ugrandoztam", setaltam, nem mozdult :D ugyhogy csak a nemét mondtak meg. Viszont csinaltak sima nem 4D-s UH kepet, amin nagyon latszott az arca! Sokkal jobb volt, mint a par hettel azelotti 4D-s UH
2016. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is fejvégű volt 20.hét óta.

34 hetesen mentünk és semmit nem mutatott magából. :/

2016. jún. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltunk, nagyon szép képeke kaptunk az arcáról is :) 32+4 vagyok ma.
2016. jún. 27. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!