Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Fehér András (Gyöngyös,...

Dr. Fehér András (Gyöngyös, Jászberény) orvosról írnátok tapasztalatokat, véleményeket? Mi a tarifája?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy halottam, h megbízható, árakat nem tudok, de úgy tudom, h az egyik szülésznő is nála fog szülni.
2010. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tarifáját nem tudom sajnos, de amíg Pestre nem költöztünk, addig hozzá jártam, messze a legjobb doki volt a környéken, csak ajánlani tudom!
2010. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is őt ajánlották, Tarifát nem tudok még.Majd pénteken talizok vele, remélhetőleg.

Nagyon dicsérik, isteni orvosnak mondják.Csak kissé nekem "halk szavú":)

2010. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De ez nem számít ettől még jó orvos.

Lemaradt.A halkság után:(

2010. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a gyöngyösi kórházba már nem rendel az biztos magánrendelést nem tudom hol tart viszont 2 éve még a gyöngyösibe ő csinálta a genetikai uh-t és semmit nem mondott közbe és elég nem törődöm volt végül a papíron minden rendben volt de rá egy hétre elvetéltem elhalt a méhlepény soha nem firtattam hogy láthatta -e hogy esetleg nincs minden rendben ennek így kellet történjen most újra terhes vagyok és örülök hogy nem találkozhatok vele bár aki magán úton járt hozzá mindenki dicsérte nem is akarom én sem becsmérelni csak megírtam a vele kapcsolatos tapasztalatom .
2010. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia sikerült valakinek megfogadni Dr. Fehér Andrást orvosként? én nekem is nagyon egy szimpatikus orvos én sajnos hematomával kerültem be és ő volt az ügyeletes, de onnantól kezdve figyelt rám 1 hetet voltam bent és nagyon rendes volt, sajnos nem maradt meg a picikém 6 hetes voltam, de nagyon jó munkát végzett. és nem várta el h bármennyit és adjak neki. de ha ismét terhes leszek tuti őt választom.
2010. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsolt.86 válasza:
Az ország egyik légpénzéhesebb kutyája !
2015. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!