Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue digiteszt kijelzőn...

Adrika994 kérdése:

Clearblue digiteszt kijelzőn negatív, szétszedve kétcsíkos-valakinek van még ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Délbe csináltam teszt és negatív lett de kíváncsi voltam hogy milyen belül és szétszedtem 2 db teszt csik van benne igen ám az egy ok teszt csik mind 2 csik jol látszik másikon csak egy csik ak kell lennie azon halványan de látszik es MH is negatívat mutatott . Másnak is volt ilyen ??

2016. júl. 1. 22:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a tesztnél a csíkok erőssége számít! Amikor nem voltam terhes, akkor is három csíkom volt..A te teszted negatív!
2016. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ezt én is megcsináltam anno, de az bizony negatív
2016. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Miért szeded szét?

Ha pozitív akkor kiírja, ez egy érzékeny teszt ráadásul.

Akárhogy trükközöl nem leszel terhes, csak ha az vagy.

2016. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2016. júl. 1. 23:06
 5/27 A kérdező kommentje:
2016. júl. 1. 23:11
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennel a tesztnel az szamit, amit kiir, az szol neked, nem a csikok. Ezert nincs magyarazat a csikokhoz, lehet, hogy a halvany nem szamit, vagy lehet, hogy nem 2, hanem 3 csiknak kell lennie. Ha csikokat akarsz keresgelni, akkor ne digitalis tesztet vegyel.
2016. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiirja, hogy nem vagy terhes, akkor lehet szetszedve tiz csik is, nem vagy terhes.
2016. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Másnak is volt hogy mást irt ki mint a csik mutatót most olvastam neten . Nem arra lettem volna kiváncsi hogy mit csinaljak ne szedjem szét ha nem hogy kinek volt hasonló .
2016. júl. 2. 00:02
 9/27 A kérdező kommentje:
2016. júl. 2. 00:06
 10/27 A kérdező kommentje:
És itt van harmadik caik ami halványabb de masik teszt csíkon eleg jol látni mi vele ebbe gépbe 2 db teszt csik van aki szeretne okoskodni nekem hogy miért is szetem szét mert kiváncsi voltam mert sokan mas volt véleményük . [link]
2016. júl. 2. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!