Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok, minden...

35 hetes vagyok, minden lépésnél, olyan érzésem van, mintha nyomna a baba odalent (hüvely, végbél környéke), elég kellemetlen, néha nyilalgat is, ez normális már ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen,nekem akár ülve,fekve is.Egészen lent,hüvelynél hirtelen szúrások,ugyanez a végbélnél is előfordult.Legalábbis úgy éreztem,mintha szinte a végbélnyílásnál nyomna a baba.Elég fájdalmas,de szerencsére csak pár pillanatig tart.Már elvileg lent van a baba,és oda nehezedik a súlya.
2010. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!Nekem úgy állandóan van ez az érzés,főleg ha lépek akkor érzem.Lehet befordult már a szülőcsatornába?

Tegnap voltam nstn minden rendben volt,majd hétfőn megyek dokihoz,akkor tudnám megkérdezni.

2010. ápr. 14. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,normális!

Én is érzek ilyet időnként,attól függ milyen ideget nyom a babuci.

37.hét

2010. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a második babámat várom,és hozzátok képest én korábban már a 31-32.héten éreztem és érzem még most is ezt.A doki,mikor megvizsgált azt mondta,hogy még nem fordult be a baba,de ettől függetlenül érezhetem őt.Kíváncsi vagyokholnap mit mond majd,34+3hetes vagyok.
2010. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát kiváncsi vagyok,mert eddig ilyet nem éreztem.Remélem semmi komolyat nem jelent.Első babám,ezért félek minden újtól:-)
2010. ápr. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!