Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fajdalom pozi teszt...

Alhasi fajdalom pozi teszt utan. Ez most rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2 nap mùlva kellene megjönnie, viszont èn mar nagyon türelmetlen voltam ès 2 napja csináltam egy tesztet, ami pozi lett. Tegnap szintèn csinàltam egyet, az is pozi lett. De ma olyan èrzèsem volt, mintha meg akarna jönni, olyan gyenge alhasi fàjdalom. Csak most nem tudom, hogy ez jòt vagy rosszat jelent...szerintetek?
2016. júl. 4. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetes dolog terhességnél a "megjön érzés". Csak ne legyen erős görcsölés és ne vérezzél az a lényeg!


13+1 hkm

2016. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen...remèlem azok nem lesznek :)
2016. júl. 4. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Még sokáig fog fajdogàlni a hasad, mert alakul, később majd növekszik a méhed.

Én is szombaton teszteltem pozit, mára nem vártam. Nekem fájdalom nincs, viszont enyhe barnázás volt. Nagyon megijedtem, de úgy látom, vége.

Drukkolok neked!

2016. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van. Magnezium jo erre.:)

Es relax.

2016. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm. Ez lessz a màsodik picurkánk. Csak azért volt furcsa, mert az elsőnél semmi jelek nem voltak. Most viszont mellfajas, ez az alhas, na meg mindenen elsírom magam :) Tudom korai, de hát ez van. Drukkolok nektek és köszönöm a válaszokat ;)
2016. júl. 7. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!