Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek létezik hogy a...

Szerintetek létezik hogy a femibion vitamintól hízok ennyit? 16+4 h km vagyok és már +6kg-nál járok (

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a femibion multivitamin e de én az első terhességemnél elevitet szedtem (az is multivitaminnak minősül) és nagyon sokat híztam.

A második babámnál már ezt nem követtem el, csak folsavat és kálciumot szedtem, a vitamin bevitelt meg zöldségből, gyümölcsből oldottam meg.

Másodjára mindössze 8.5 kilót híztam és ebből 4400 gramm volt a lányom!! Szóval nem szenvedett hiányt semmiben multivitamin nélkül se:)

Ezekkel a vitaminokkal az a baj hogy teli vannak B vitaminnal, ami exxxtra étvágyat csinál.

2010. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Elevittel kezdtem, és azt mondta az orvosom, hogy a Femibion azért is jobb, mert nem fogok annyit hízni tőle, amennyit az Elevittől híznék, úgyhogy áttértem rá. De hát így is 20 kg jött fel. Nem tudom, hogy kevesebb lett volna-e a vitamin nélkül.
2010. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a gravidától egyik terhesség alatt sem híztam, de bármi lehet sajnos. Mennyi volt a kezdő súlyod?
2010. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ez egy nagy hülyeség,hogy a vitamintól hízol!Sajan sok kismama erre fogja!Én is Femibiont szedek 30 hetes vagyok és +8kg jött fel eddig!Az első terhességemnél Elevitet szedtem,akkor 10 kg híztam!!Szóval havi 1kg nem vészes!!Egészségesen és módjával kell enni!:):)30 hetes kismama
2010. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát 62-63kg voltam kezdésnél
2010. ápr. 15. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!