Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek terhesség előtt és...

Akiknek terhesség előtt és alatt volt gyomorfekélyük, vagy refluxuk, mivel kezeltétek? Folyamatosan szedtetek gyógyszert?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amikor csak ég az ember gyomra, vagy amikor nagy a baba, és felnyomja a gyomrot, hanem akiknek már terhesség előtt is kezelést igényelt a betegségük.

A gyógyszert, amit a gasztrón felírtak (gyomorfekélyre) folyamatosan nem lehet szedni, most nem is szedem. Diétát betartom, de semmit nem ér, néha borzasztó fájdalmaim vannak, a vény nélküli gyógyszerek semmit nem érnek.

16 hetes terhes vagyok, gondolom ahogy nő a baba ez csak rosszabb lesz.



2016. júl. 10. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyelore nem vagyok terhes, de ez enem is nagyon erdekelne. Refluxos vagyok, neha borzaszto rosszul tudom rrezni magam, igy nem terhesen is. Nagyon felek, mi lesz majd. En egyebkent lealltam a gyogyszeekkel evekkel ezelott. Azt tapasztaltam, annyira a Salvus viz is segit...
2016. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Salvus víz segít terhesen (én is 16 hetes vagyok), refluxom van. Alkalmanként renniet veszek be, ha nagyon rossz a helyzet, akár 2-3-mat, azt lehet terhesen.
2016. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Rennie és a Salvus víz sajnos nekem nem segít, elég erős gyógyszert kaptam rá, az jó volt, de azt terhesen nem lehet szedni.
2016. júl. 10. 09:54
 4/5 anonim válasza:
Nekem volt vele terhesseg elott is gondom,szedtem gyogyszert,de lealltam amikor teherbeestem. Kesobb visszajott,az Orvos irt fel olyan gyogyszert amit terhesen is lehet szedni. Kerdezd meg a hazi orvosod tud e fel irni valamit,en kulfoldon elek,de Magyar haziorvosom van itt
2016. júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most irattam ki én is gyógyszert, sajnos nagyon fáj a gyomrom és semmi vény nélküli nem használt. Remélem ez beválik.
2016. júl. 13. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!