Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteg tünet-negatív teszt?

Rengeteg tünet-negatív teszt?

Figyelt kérdés
Majdnem hogy folyamatos hányingerem van, rosszul vagyok minden szagtól, szédülök, feszül a mellem,ég a gyomrom! De még meg sem kéne jönnie! HOGY LEHET EZ? Biztos nem belemagyarázom, hiszen nem terveztünk még babát. Volt így valaki?
2010. ápr. 15. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
kétlem h baba miatt lennének tüneteid.ilyen hamar.
2010. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan jártam, de nekünk nem maradt meg a pici, sajnos. Remélem nálad csak korai tesztelésről van szó, bár a tünetek megjelenése azért egy picikét aggasztó a negatív teszt mellé. Kívánom, hogy az legyen, amit szeretnél!
2010. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 nap múlva kéne megjönnie
2010. ápr. 15. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 4 nap múlva kellene megjönnie, akkor korán teszteltél.Semmi értelme ilyen hamar, leghamarabb is az előtte való napon .A tüneteid mástól is lehetnek.A mellfeszülés lehet premenstruációs tünet.Gyomorégést, hányingert szinte bármi okozhat.Várj még néhány napot, és tesztelj újra.Hamarosan kiderül!
2010. ápr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!