Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Velgyn fogamza...

Lehetek terhes? Velgyn fogamzasgatlót szedek 2 eve. Múlthéten viszont sok minden osszejott, betegseg, idegesseg stb es teljesen elfelejtkeztem hogy be kellene venni. Tobbi lent.

Figyelt kérdés
3 napot kihagytam. A csomagban 24rozsaszin es 4 sima feher gyogyszer van. Hetfon kellett volna bevenni az utolso feheret, be is vettem de maradtak szemek mivel nem tudtam mindet potolni. Szoval hetfon kellett volna megjonnie de nem jott, kedden elkezdtem az uj adagot, de meg mindig nem jott meg. Szerintetek terhes lehetek vagy csak a kihagyas miatt?

2016. júl. 13. 20:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Tobb mint 2 hete nem voltunk egyutt parommal. Egyebkent ugy terveztuk hogy szeptemberben abba hagyom a gyogyszert es decemberben probalkozunk szoval ha baba van sincs gond :)
2016. júl. 13. 20:59
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah még annyit hogy 2 napja faj, csip ha pisilek, nem ertem mivan :/
2016. júl. 13. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Sztem nem vagy terhes!

Én is volt, h kihagytam a gyogyit. 6 év alatt nem is egyszer hagytam ki. Nem lettem terhes.

2016. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi szepen :)

A vesemre szedtem mèg gyogyszert de csak 2 szemet mert irtozatosan fajt mar, a doki azt mondta lehet veseko/homok. Parom azt gondolja hogy talan emiatt faj, ha pisilek.

2016. júl. 13. 21:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak barna folyas van nagyon keves. Pisileskor mar nem faj. Nem ertem...ha valaki volt igy kerem irjon! :/
2016. júl. 14. 10:21
 6/7 anonim válasza:
Fel fázás miatt is késhet.
2016. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Nem jott meg csak barna pecseteles van dehat az annyira keves h nem tudom mi lehet...
2016. júl. 15. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!