Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Más is hányt már...

Kismamák! Más is hányt már kismama vitamintól?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok,egészen eddig megúsztam hányás nélkül.2 napja kezdtem el szedni a Gravidát,és ahogy beveszem, rá kb. 5 percre minden addig elfogyasztott étel kijön belőlem. Az orvosom azt tanácsolta hagyjam abba, és szedjem továbbra is a magnéziumot, E-vitamint és a vasat. Arra lennék kíváncsi, más is járt-e esetleg hasonló cipőben?
2010. ápr. 15. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Anno én is gravidára váltottam át olyan 18 hetesen, már rég nem voltak rosszulléteim, ami szerencsére amúgy sem volt vészes. Szóval eszméletlenül émelyegtem, rosszul voltam. Pár nap után abbahagytam, s megszüntek a rosszullétek. Érdekes, nem gondoltam, hogy a terhes vitamintól ilyen is lehet.
2010. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ja, és én is hamar rosszul lettem, miután bevettem!
2010. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az elevitet.
2010. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szoktál elötte enni?én is a gravidát szedtem.nálam akkor volt ez mikor evés elött,vagyis éhgyomorra vettem be.pár nap után jöttem rá én is.lehet nálad is ez a probléma.

/S/

2010. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én az elevittől hánytam:(
2010. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
abszolút, minden fajtától vagy hánytam vagy hasmenésem lett. végül egy gyerekvitamin jött be, illetve a Flavion-lekvár
2010. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen!! A Gravidától!!! Szörnyű volt... Belőlem is kijött minden kb 5 perccel a bevétele után. Próba képpen vett be belőle a hugom és anyukám is, és mindkettőnek volt tőle hányingere, de ők nem hánytak.
2010. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elevittől, émelyegtem állandóan, ha bevettem vízzel, hánytam. Gravidától nem.
2010. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszaitokat, megnyugtat, hogy más is járt így. Evés után vettem be egyébként, de rá kb. 5 percre szörnyű rosszullét jött rám,és ahogy írtam is, minden távozott. Gyakorlatilag még leérni sem volt ideje. Az orvosom nem javasolt más vitamint, csak amit már le is írtam. Még 1x köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. ápr. 15. 21:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen!! Én ugyan csak émelyegtem.


ESTE VEDD BE, EVÉS UTÁN, LEFEKVÉS ELŐTT!!! :)

2010. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!