Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is sokat szinte mindenn...

Másnak is sokat szinte mindennap vannak alhasi fajdalmai?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal mondtam az orvosnak vedononek mindig azt mondjak azedjek magneziumot..attertem a magnerotra mert ajanlottak de igy sem jobb..eleve hasfajosvagyok de nem jelent eu bajt? Hatrahajlomehem van es a placenta fedi a mehszajot szoval sokat pihenek szex nincs nem eroltetem meg magam..milehet a baj? Koszonom ha segitetek. 22hkm

2016. júl. 17. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Néha szokott lenni, de nem erősen, szinte alig és én nem is szedek ezért magnéziumot. Eddig nekem "szép" terhességem van, se jelentős rosszullét, semmi erős fájdalom nincsen. Persze ki tudja mi lesz majd ezután.


15 hkm

2016. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így a végén már igen kb 1,5 hete,38+5 hetes vagyok.
2016. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 20 hetes vagyok.Nekem a placenta közel van a méhszájhoz,remélem változik.Sajnos van amikor görcsöl is a hasam,de sokszor én is érzek valami fájdalmat.Görcsökre a magnézium mellé No-spat irtak ki és sokszor nem tudom bevegyem-e.
2016. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a pozitív teszt óta egyfolytában érzem a hasamat. Enyhébb görcsök, feszülés, olyan menstruáció előtti érzés. És tényleg egyfolytában, nagyon ritka, ha egy kicsit semmit sem érzek. Mondjuk én még csak 13 hetes vagyok.
2016. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok és elég sokat fájdogál a hasam alja. Szúr,, nyilallik. Néha olyan érzés mintha futottam volna. Ma reggel csak az orrom akarta kifujni még akkor is bele tudott hasitani.
2016. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Akkor nem vagyok egyedul. Gratulalok mindenkinek a babushoz😊 csak mar aggodtam a sok hasfajas miatt. Azt esetleg tudja vki hogy ha a placebta a mehszajat fediakkor a mehszaj allapotat sem nezik meg? Azt mondta a doki a terhesgondozason h csak szeptemberbe menjek visza a 30. Hetes uh utan. Igy 10 hetig nem lat doki. Vagy ilyenkor ugysem tud mitcsinalni??
2016. júl. 17. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!