Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is tapasztalt...

Más kismama is tapasztalt ilyet? 27 hetes vagyok, elég szépen látszódott már amikor mozog a picim, de tegnap óta nem, leginkább onnan tudom tudom, hogy na most mocorgott, hogy belenyilal a hólyagomba, néha olyat és hirtelen, hogy kimondottan fáj.

Figyelt kérdés
A lehűlés előtti 2napban elég aktív volt.lehet a front és rosszabb idő miatt viselkedik másképp?

2016. júl. 17. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Erezni erzed ?

Nem latni kell, hanem erezni. En 40 hetig kb ketszer lattam

2016. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másképp fekszik.
2016. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az idő miatt van. Én 26 hetes vagyok, amíg nagyon meleg volt rengeteget mozgott és "erősen" mióta hűvös van, kb 2 napja csak hébe-hóba érzem, de mozog így is sokat, csak nem olyan aktívan.
2016. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érzem mozogni,de gyengébben és máshogy.azért szerencsére be-be jelentkezik,☺
2016. júl. 17. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt ilyen, hogy csak éreztem, hogy nagyon kavar. Ma meg olyanokat rúg, hogy hihetetlen. Lehet az idő miatt van, nem tudom.
2016. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!