Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphalac túladagolása, lehet...

Duphalac túladagolása, lehet káros a babára nézve?

Figyelt kérdés

36. hétben járok.

5 napja nem voltam wc-n, és vettem tegnap Duphalac-ot (gyógyszertárban ezt javasolták.) Viszont hiába adagolgattam a nap folyamán, semmi, végül megittam az egészet :S

Lehet belőle baj?



2016. júl. 19. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató?

Egyébként mit gondoltál? Megoszol egy kupakkal és 5 perc múlva mehetsz wcre?

2016. júl. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vajon melyiknek nagyobb a valószínűsége?

1. El sem olvasom, és itt kérdezek.

2. Elolvasom, benne van, de azért én megiszom az egészet, aztán jövök kérdezgetni.

3. Elolvasom, erre vonatkozóan nem találok semmit, majd utána nézek neten is, szintén semmi, és felteszem a kérdést.


"A nap folyamán" valakinél lehet, hogy 5 percet jelent, nálam kb 4 órás intervallumról volt szó...

2016. júl. 19. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:

" Terhesség, szoptatás és termékenység

- Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével."


Igen, ezt biztos viccből írták a tájékoztatóra.

Lehet káros hatása, mert szétborítja az elektrolit-egyensúlyt.


Mi a valószínűbb?

1. Orvossal közlöd és tőle kérdezel.

2. Egy laikus fórumon tájékozódsz.

2016. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 héten egyszer rendel az orvosom, szerdán. Azaz holnap. És meg lett beszélve, hogy megyek. De már konkrétan nem bírtam tovább úgy, hogy azt éreztem, szétszakad a hasfalam.

A védőnő azt mondta, lehet szedni. A gyógyszerész is ezt mondta. A tájékoztatón is rajta van (a bemásolt rész után ezzel folytatódik.)

Csak mivel többet vettem be, ezért kérdeztem.

2016. júl. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!