Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek is fordult...

Kismamák, nektek is fordult már elő váratlanul erős szúrás egyik oldalon?

Figyelt kérdés
16 hetes leszek. Délután 1-től lábon voltam, csináltam az itthoni dolgaimat és este 6-kor éreztem egyik oldalon egy nagyon erős szúrást és muszáj volt leülnöm lepihennem egy 5 percre mert nem bírtam volna tovább semmit csinálni. Aztán már nem volt ilyen. Ez előfordul terhességnél? És ha igen akkor mitől van? Attól hogy nő a méh vagy pedig attól hogy jelezte a szervezetem hogy pihenjek le?
2016. júl. 21. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én szombaton töltöm a 16 hetet nekem is szokott lenni a doki azt mondta hogy azért mert nyúlnak a szalagok meg magnézium hiány... Vegyek be magnéziumot és pihenjek. Nyugi nem lesz baj. 15+5 hkm
2016. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze,sokaig voltak szurasok,volt,h egyfolytaban. Meg koldok feszulesek. Volt szemeremcsont fajdalom,szuras a huvelyben. Mindig raparaztam,de semmi baj nem volt.
2016. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt, régebben csak párszor, most szinte már minden alkalommal, mikor felkelek hirtelen, 31+3 vagyok.
2016. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Férjem rögtön mondta is hogy pihenjek és fel ne merjek kelni, ő nagyon félt egyébként, bármilyen apróság történik, nagyon szigorú hozzám ilyenkor...
2016. júl. 22. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!