Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az előző hidegfront majdnem...

Ha az előző hidegfront majdnem meghozta a babát, akkor számíthatok arra, hogy a következő tényleg meghozza?

Figyelt kérdés

A legutolsó hidegfrontnál 35 hetes voltam, akkor a dokim azt mondta, hogy vegyek be sok magnéziumot és egy forró fürdőt hátha elmúlnak a fájások. Bevettem és csökkentek, de azóta is minden nap görcsölök. 2 hete még C2100 volt, hétfőn viszont már C1110 volt a méhszájam. Azt mondta a doki, hogy mostmár akárhogy görcsölök, ne vegyek be magnéziumot, "hiszen szülni akarunk, vagy nem?"

Szerintetek a vasárnapi hidegfront meghozhatja a babát?

36hkm


2016. júl. 21. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
En ilyet sosem hallottam.. de remeljuk! :)
2016. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva, a higedfront mindig sok babának meghozza a kedvét, hogy kibújjon.
2016. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem. Ha ez így működne, nem lenne túlhordás, indítás. Az enyémekkel is görcsölgettem minden hidegfrontnál, aztán végül szintén hidegfrontnál, de a 38., és a 39. héten születtek, időben.

36 hetesen nem kell még annyira sietni.

2016. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Folyt.

Inkább a többi jelnek van jelentősége, méhszáj, fájások, stb. Ha ezek megvannak, a hidegfront rásegíthet, de önmagában nem ér semmit. Nekem zárt méhszájjal indult mindkettő.

2016. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Ez meg a telihold..butasagok.
2016. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet hogy hülyeség, de én hiszek a hidegfrontos 'babonában'. Amióta terhes vagyok erősebben görcsölgetek, keményedek amikor hidegfront van, de a legutolsó a doki szerint majdnem meghozta a babát, hiszen C2100-ról C1110 lett a méhszájam. És azóta folyamatosan görcsölgetek, rengeteg jóslóm van. Hétfőn a doki azt mondta hogy akár már jövő héten megszülethet a baba, úgy készüljünk. Amúgy tudom, hogy még lenne ideje bent maradni, de már jobb lenne ha megszületne, nagyon rosszul bírom, most már hogy ilyen nagy.
2016. júl. 21. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
És amúgy nézed az idojaras jelentest a mobilodon? Mert van h heti 3x van hidegfront...
2016. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És a terhességed is a végefelé közeledik, ergo normális a gyakori görcsölés. Nyilván előbb-utóbb megszülsz, akár holnap, vagy a 42. héten.
2016. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
A mai hidegfront megindította a babát? :))
2016. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
😊😊😊
2016. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!