Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetnek meg csodak? Szerintet...

Lehetnek meg csodak? Szerintetek van meg remeny?

Figyelt kérdés
Ma sajnos elkezdtem barnazni bementem egybol a dokihoz aki megultrahangozott es eloszor azt mondta h elo magzat verzest nem lat. Utana nezett szivhangot de sajnos nem talalt. 8 hetesnek latta ultrahangon. Amugy meg 9 nek kene lennem. Azt is mondta h nem jo a fekvese mert nem lebeg a petezsakban hanem lent lapul. Kedden kell vissza mennem.
2016. júl. 21. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Huha...hat sajnalom de ekkora csodak nem biztos h vannak.:(
2016. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni de lehet elhalt az embrió és a vetélés kezdődött el... Reméljük nem így van. De ha mégis akkor nagyon sajnálom :(
2016. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom milyen dokid van, de normális nem mondja ennyi idősen hogy magzat. Embrió látható esetleg.

Csodák mindig vannak.

2016. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De eloszor azt mondta h elo akkor meg nem volt baj a fekvesevel. Hetek ota semmi tunetem nem volt most meg hanyok mint az allat.
2016. júl. 21. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemtudsz mast tenni, mint kivárni.:(
2016. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mondhat eloszor olyat hogy elo aztan meg nincs szivhang? Sajnalom de kitartast! :(
2016. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"hanyok mint az allat." Ha nem csillapodik, es egész nap hánysz még holnap is, akkor ne várd meg a keddet, menj be az ügyeletre.
2016. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
A hányás jó jel, mert ha nem élne a baba, akkor miért lenne hányingere?
2016. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem volt inkomplett vetélésem a 8. héten. Ugyanígy kezdődött, nincs szivhang, nem fejlődik a petezsák, stb.

Tüneteim a befejező műtét napján is voltak még. Szóval, az semmit nem jelent sajnos.

Kitartást neked, Kérdező! :((

2016. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2016. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!