Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben változott a testetek...

Miben változott a testetek terhesség alatt? A pocakot leszámítva.

Figyelt kérdés

Sok kismamánál látom, hogy teljesen megváltozik az arca, nemcsak hogy kitelik, hanem mintha teljesen másvalaki lenne. Volt olyan ismerősöm, akinek az orra is megváltozott, kiszélesedett, stb. Ha valaki nem látta hétről hétre az szinte meg sem ismerte.


Kinél mi változott testiekben?


2016. júl. 23. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nőtt a mellem, combom, fenekem és a lábam is egy számot. Ez utóbbi maradt is.
2016. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Első: a lábméret növekedése nagyon érdekes, ezt még nem hallottam :D
2016. júl. 23. 12:27
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Semmi. Talán csak az, hogy az arcom kicsit kerekebb a felszedett kilók miatt, pedig csak 6 kgt híztam, és nem is vizesedek.
2016. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

az arcom ráncosabb, öregedett a bőröm (gondolom a kialvatlanság, 1,5 évig keltem hozzá, az elmúlt fél évben kb. átalussza úgyhogy azt remélem a bőröm állapota is javul majd..

a pocakom nagyon kicsit striás meg lóg de nem vészes, kb. csak úgy néz ki mint ha lenne rajtam 1-2 kg a szülés előtti állapotomhoz képest..

a mellem lóg eléggé..a férjem szerint nem vészes de én látom azért hogy már nem olyan mint előtte..más nem változott.

2016. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Semmit. Szivattak is vele, hogy úgy nézek ki, mintha nem terhes lennék, csak dinnyét lopnék a pólóm alatt.

A bőröm viszont szebb lett, mert a terhesség miatt letettem a cigit, amit előtte elég masszívan szívtam.

2016. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%

Nekem mintha megnőtt volna egy számmal a lábméretem. Legalábbis régebbi cipőim többsége valahogy kényelmetlen már.


Amúgy a csípő-derék arányom változott jelentősen, de ez szerintem még fog alakulni. Régebben szinte 90-60-90 voltam, ma már nem :))) A bőröm kifejezetten szép volt, sokan mondták, hogy hű,de csinos kismama vagyok.

2016. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A szépbőrűeknek kisfiuk vagy kislányuk lett? :) Tudjátok, van a babona... Lássuk igaz-e :)
2016. júl. 23. 12:39
 8/21 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, szép a bőröm és fiú.
2016. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem nem nőtt meg, de minden más igen. 30 kilót híztam, ugyhogy elég "jól" néztem ki. Most 23 kilót fogytam már, de a hasam lóg és striás mindenem szoval elég borzalmas látvány. Nemtudom vissza alakulok-e még valaha...
2016. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szülés után nem ment teljesen vissza a csípőm, de nem vészes. A göndör hajam kiegyenesedett és kevesebb lett. Kb. fél számot nőtt a lábam.
2016. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!