Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség eltávol...

Méhen kívüli terhesség eltávolítása laparoszkópiával?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kívancsi. Utána meddig kellett még kórházban lenni? Katétert raktak be? Mindenképpen kiszedik a petevezetéket? Nekem még elég kicsi a terhesseg nagyon hamar észrevették holnap után műtenek

2016. júl. 23. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Este mutottek, 2 ejszakat voltam bent. Kateter volt. A petevezetek eltavolitasa attol fugg, h megrepedt e mar. Jo tanacs, a mutet utan rengeteget setalj, h a gaz minel konnyebben tavozzon beloled.
2016. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! De egyébként ezt hogy veszik észre?
2016. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát először is pozitív lett a tesztem aztán elmentem orvoshoz nagyjából a 4. héten (menstruació alapján már 5 hetes lennék) persze akkor még nem látszott semmi aztán egy het múlva sem látszott semmi majd még egy hét mulva sem láttak semmit ez volt tegnap de mar fel is vettek az osztalyra mert borotekolhato volt a mehen kivuli mivel a hcg folyamatosan novekedett tegnap volt 4000 ma reggel 5000 es a ma reggeli uh-n egybol megtalaltak a jobb petevezetomben Nem mondtak 100%ra mert nincs szabalyos petezsak benne embrionalis elemekkel vagy szikholyaggal, a papiromra azt irak hogy tubarius gyuru abrazolodik de mivel a hcg nol es mehen belul az egvilagon semmit nem latnak igy szinte biztos hogy az ott mehen kivuli terhesseg. Borzasztoan ki vagyok az eletkedvem is elszallt. 3 eve probalkozunk es most eloszor lett pozitiv a tesztem. Nem Tudom miert ver az isten...
2016. júl. 23. 16:53
 4/10 Dark Angel1987 ***** válasza:

Sok erőt és kitartást kívánok neked,nekem kétszer volt méhenkívülim. Másodjára majdnem belehaltam. Szétrepedt a petevezetékem tele volt vérrel a hasam. Szóval az jó, hogy ilyen hamar észrevették.

Katéter nekem nem volt bent, és 3 napot voltam bent. Sétálgass utána ahogy tanácsolták. :) Nem szabad feladni soha. Mi több mint 4 évet szenvedtünk végig, és most első lmbikkal sikeresen 16 hetesek vagyunk :) Kitartást. Ölellek.

2016. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szegénykém, nagyon sajnálom! Tényleg ne add fel!!! Sok erőt kívánok! Biztosan jönni fog az a baba!
2016. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezen átestem sajnos én is, kiveszik a petevezetőt, de ahogy az orvosom mondta: örülj neki, hogy megszabadulsz a "selejtes" petevezetéktől, mert ezzel a későbbiekben is csak a baj lenne. Előtte jó ideig nem jött nekünk sem a baba, majd egy méhenkívüli, műtét után 2 menzesz és elsőre sikerült. Szóval csak pozitívan, minden rendben lesz :)

(26. hetes)

2016. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt!

Ki szokták venni azt a petevezetőt, azért, amit már az előző leírt. Ha egy petevezetőben volt méhen kívüli terhesség, akkor az a petevezető jó eséllyel nem működik megfelelően. Ha bent hagyják, jó eséllyel újabb méhen kívüli terhességed lesz.

2016. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Ma vagyok 6 hetes minimum (menstruáció alapján 7) de semmi fájdalmam nincs. Vérzés 0. Holnap lenne a műtét de még nem tudom mi lesz. Mindenképpen kellene ennek fájnia es vérezgetnie? Tényleg 0 a fájdalom ha nem lenne pozitív a hcg eszre sem vennem hogy terhes vagyok
2016. júl. 24. 23:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos tegnap megvolt a mutet. Borzaszto erzes hogy tegnap reggel emg volt kisbabam most meg mar nincs! Fajdalmaim nem nagyon vannak persze a mutet helye erzekeny. Katetert en is kaptam de csak par orara. Tegnap 10 ora körül volt a műtèt és holnap mar haza is mehetek
2016. júl. 26. 14:25
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és igen kivették a petevezetőt. Habar tegnap mar 7000 volt a hcg genetikai uhn sem lattak tutira azt mondtak csak sejtheto. Tudom tudom orultseg de azert meg mindig can egy halvany remenysugar hogy mehen belul is van egy csak pici es nem lattak. (Ahogy ezt most vissza olvastam magam sem hiszem el)
2016. júl. 26. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!