Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy viseli a rosszulléteket?

Ki hogy viseli a rosszulléteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem ez a második terheségem és nagyon nehezen bírom! Minden nap déltől olyan 2-3 ig tart a szédülés. Olyan szinten hogy sokszor az ájulás határán vagyok, elhomályosodik minden és elkezdek remegni! Az első terheségem alatt ilyen nem volt! Hányingerem sincs. Mit lehetne tenni hogy elmuljon? És ez az állandó fáratság érzet 😣 aludnék mindig 😕
2016. júl. 23. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy? Nekem az első terhességemnél volt ilyen. Csak én el is ájultam. Rosszabb volt, mint neked, mert minden előjel nélkül történt, pár perc alatt. Elején nem tudtam, mivan. De mikor tudtam, akkor is gáz volt, mert ha 10 mp-n belül nem ültem le, elájultam! Nekem a 6. hónapig tartott. Rettentő alacsony volt a vérnyomásom. De mikor meg elmúlt, akkor meg magas lett és vérnyomáscsökkentőt kellett szednem. Azóta és előtte sem volt soha vérnyomásproblémám.
2016. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nagyon az elején tartok kb 5hetes lehetek
2016. júl. 23. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Még egy darabig ilyen lesz, de elmúlik! Azt nem lehet tudni, hogy mikor. De mondd a dokinak, ha már voltál nála, nekem felírt erre valamit...
2016. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom túl alacsony én ezért szédülők sajnos ennyit! Nem irtak rá semmit csak igyak sok dolyadékot meg ha így érzem akkor kevés kávé vagy cola!
2016. aug. 1. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú sajnálom. Pedig nekem valamit felrírt a doki erre, kérdezz rá! Nekem is 80 és90/-esek voltak a vérnyomásaim. De én elájultam boltban, buszmegállóban, akárhol... épp mindig elkapott a férjem, egyedül sehova nem mertem menni.
2016. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az ténylev alacsony! Én meg szerencsere el nem ájultam de közel jár9k hozzá sokszor 😣 már rákérdwztem és nem hiszi hogy gyogysueren szeretnék élni...így csak a megneb6ot ajánlotta!!
2016. aug. 2. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!