Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet hajat...

Terhesség alatt lehet hajat melíroztatni? Első trimeszterben vagyok 8hetes múltam . ártanék a babának vele?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Én vártam a hajfestéssel 12 héti. Szerintem annyit várj meg.
2016. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ártana??

Az a lényeg hogy lehetőleg nem szabad belélegezni a szagokat, szellőztetni kell lehetőleg. De szerintem akkor se lesz baj ha belélegzed. Folyamatosan festve van a hajam úgy mint máskor is volt.

2016. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem art. Jol szellozo helyiseg kell. Nem szivarognak benne millios nagysagrendben a borodbe a festekanyagok. Efelol legyel nyugodt. Vegig festettem a hajamat terhesseg alatt, sajnos nagyon oszulok. Orvosom, fodraszom, vedonom se ellenezte.
2016. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2016. júl. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!