Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora kismama nadrág?

Mekkora kismama nadrág?

Figyelt kérdés
17hetes kismama vagyok eddig egy kismama nadrágot rendeltem a h&m ből 36os méretben. Azon gondolkozom veszek még egyet. Egy számmal nagyobbat rendeljek és talán elég is lesz a várandósság alatt?
2016. júl. 26. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Bevallom, én mikor próbáltam őket, ami akkor pont méretem volt, annál éreztem, hogy 2-3 hét és bizony nem fog annyit tágulni, amennyit én kényelmesnek éreznék, így akkor eggyel nagyobbat vettem, most a 32-ik 7-ben is kényelmes, de már érzem, hogy lesznek vele gondok a pocakom miatt, így akkor vettem egy 2 számmal nagyobbat, igaz, ez úgymond lazábban fog rajtam állni, de a pocakom abszolút nem fogja szorítani még augusztus végén sem.

Próbáltam praktikusság szerint venni, mivel hiába kéne mondjuk csípőben kisebb meg combban, ha nem nyúlik akkorát, hogy ne feszüljn a hasamon, ami igen szépen növekszik :)

2016. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a pocakom nőtt, kettő 36-os kiszolgált végig. Nagyon nagy pocim volt, második gyerkőc.
2016. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Rendeltem egy számmal nagyobbat, hátha jó lesz végig" :) Boldog babavárást!!
2016. júl. 26. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:

34-ről indultam és még a 42-es is kényelmetlen volt a h&m-es nadrágok közül, mert még a combom is vizesedett.

15 kilóval zartam.

2016. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 11 kilót híztam terhesen mégsem jött rám a kismamafarmer a végére, olyan volt, mintha sokkal szélesebb lett volna a csípőm, egyébként még szülés után is hónapokig kényelmetlen volt az összes (csípő) farmerem majd újra rámjöttek egyszer pedig nem fogytam. Ezek után szerintem ne vásárolj előre sokat, őszintén szólva szerintem most sok farmerre úgy sincs szükség 40 fokban, ha hűvös os van se tart 2 napnál tovább, majd később meglátod.
2016. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb 18 hetesen vettem olyat, ami pont jó volt akkor, végig jó volt, csak a hasam nőtt.
2016. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem most ha lehül az idő, nincs mit felvennem :) minden szorít, 36-os méretből lettem 40-es, és az utolsó hetekben ez is szorit, de már nem veszek ujat. Szerintem ne most vedd meg, hanem probalj ha szuk es akkor is mar siman +1 el nagyobbat vegyel.

Nálam legalabbis igy alakult. Nem hiztam sokat de a hasam hatalmas. A csilim szeles lett

2016. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csili csípő :))
2016. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem végig ugyanaz maradt a méretem, csak a hasam nőtt. Pedig az elején vettem kettőt, mikor még nem is látszott a pocakom, de én már éreztem, hogy szorít a többi nadrág. Azzal ijesztgetett mindenki, hogy pár hónap múlva kinövöm, hát nem, végig jó volt, még szülni is abban mentem.
2016. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!