Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Citromfű tea terhesség alatt?

Citromfű tea terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sok helyen azt írják, lehet inni, máshol meg nem ajánlott.

(Mielőtt jönne a szokásos támadás, cinizmus, megjegyzem, nem ittam eddig egy pohárral se... Csak érdekel.)

36hkm



2016. júl. 27. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is olvastam mind a két végletet de bizonytalan vagyok. Esetleg kérdezd meg a védőnőt. 17 hkm
2016. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógyteákkal mind ez van. Van egy pár végképp tiltólistás amivel egyetértenek de a nagyjáról bármit lehet olvasni. Én kérdeztem védőnőt azt mondta ne gyógyteázzak az a biztos. Szóval ki voltam segítve.
2016. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én citromfű teát ittam, a nőgyógyászom,szülésznőm és egy természetgyógyász is azt mondta,hogy ezt lehet. Nem lett semmi baj belőle. De amíg nem tudtam, hogy terhes vagyok (nem terveztük, és nincs ciklusom sem, véletlenül derült ki a terhesség), cickafark teát is ittam hasi görcsökre,de szerencsére nem lett abból sem baj pedig az végképp tiltott.
2016. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En ittam tobbszor is.:) mind a ketszer.
2016. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, már nagyon nehezen tudok aludni, és ha nem àrtok vele, megpróbálnám.
2016. júl. 27. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyeimnek nem artott.

Aki nem terhes 2bögrényit ihat , en ennek a felet ittam !

2016. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!