Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik H&M-ben van mamaruházat...

Melyik H&M-ben van mamaruházat? Vagy ezen kívül hol érdemes vásárolni kismamaruhákat? Főleg nadrág érdekel, de esküvőre is megyünk, azt is szeretnék venni.

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lidl-be is szokott lenni, de az csak időszakosan.


Esetleg, ha neten rendelnél, nézd meg a Bonprix.hu-t, ott is vannak kismamaruhák.

2016. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A vörösmartyban van maternity wear részlege a h&m-nek, én minden rucimat ott vettem.:)
2016. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is H&M-ben vettem a kismamaruháimat.

Esküvőre mekkora pocakkal mész? Én közepes méretűvel sima boltban vettem ruhát. (Rouge-ban, azt hiszem.)


[link]

Itt, az üzletkeresőnél a térképen rákattintottam, hogy melyik üzletet akarom nézni, és kiírta alul, hogy ELÉRHETŐ EBBEN AZ ÜZLETBEN... Na ott ha a NŐI feliratú fekete téglalap fölé viszed az egeret, kiírja, hogy nőiből milyen fajtájú ruháik vannak. Azt kell keresned, hogy H@M Mama. Pl. a Budaörsiben van. Bonyolult, tudom, de én anno így kerestem boltot.

2016. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A miskolciban van.
2016. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A westendben is van, én ott vettem.


Ahol még vásároltam: nextdirekt.com, gap.eu. A gap mindig küld kuponokat, azokat érdemes kivárni.

2016. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

5 hónapos leszek az esküvőn, most 13 hetes vagyok, de már most látszik eléggé a hasam... :) Rendelni nem merek, mert nem tudom még átlátni a mamaméreteket... :)

2016. júl. 27. 19:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Én rendeltem a nacikat a H&M-től, ugyanakkorákat, mint a terhesség előtti méretem. Van túlsúlyom, de a 20. hétig csak 2 kg-t híztam, simán jók most is.
2016. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én elég sokat híztam már az első három hónapban. De akkor ugyan olyan méretet kell rendelni? És honnan tudjam, hogy a hasamnál nem lesz szűk vagy bő? Vagy ez sztreccses?
2016. júl. 27. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztreccses es ram is jo altalaban a sajat meretem..most pedig erdemes netrol rendelni,nagy leertekeles van,es pont van eskuvore valo csini is..
2016. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kismamanadrág volt az, amit próba nélkül sosem vettem meg. A kaposváriban is van kismamarészleg.
2016. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!