Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvaltozott a vilag es...

Megvaltozott a vilag es csaladkepem, jo ez?

Figyelt kérdés

A csalad szent es a csaladert megeri dolgozni , harcolni ....

Szultem egy gyereket , igaz , csaszarral , mert igy akartam ....

Most mar 10 eves lassan , egyedul neveltem, elvaltam es mostanaban kezdek ujra ebredezni , magamra figyelni , dietazni , sminkelni , öltözni.

Eddig minden erte törtent , neki , meg most is 3 szekrennyi uj cucca van nekem egy fel szekrenybe belefernek a dolgaim de mar jo uton haladok ...

Nem tudom gyengul az anyai ösztön idövel ahogy nö a gyerek , vagy atalakul ?

Mivelhogy most kezdek megint magamra találni , 10 evig szaladtam borzosan, sokszor regi cuccokban , nem vot idöm vasarolni es ami penz volt minden a gyerekre ment , es akkor ugy ereztem h rendben van , semmi nem volt sok .

Most hogy nött , es magamra is figyelek gondolkodom es lelki ismeret furdalasom is van mert nem tudom miert valtozott a helyzet es lettem kisse " önzöbb " ?

Sokat gondolkodom a sajat eletemen is , es rajöttem h soha többet nem akarok szulni , felaldozni a nyugalmam es mindenem....

Inkabb utazgatok es az extra penzt magamra költöm . Egy eletem van ....

az is lehet h mindig magamert kellett volna eljek . Az elet olyan rövid es nehez mindent megosztani neha a kevesröl is lemondani ....

Szerintem a szules nem okos döntes , ujabban nagyon sajbalom a terheseket , nem ertem hogy tudnak ekkora marhasagot tenni

Az anyasag csak vesz vesz vesz es keveset ad , senki nem mondja mert tabu de aldozat 100%.

Sajnalom h nem szerettem magam jobban ...

Velemenyek?


2016. júl. 28. 13:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Szegény gyerek...

Először kapott egy mártír anyát, majd a létezését is megbánót...

2016. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Semmi gond azzal, hogy magadra is fordítasz egy kicsit több időt, pénzt és energiát. Csak ne hanyagold el, és ne legyen az a mentalitásod, hogy ő tőled mindent kegyként kap, meg hogy milyen hálásnak kell lennie mindenért, mert az már gáz.
2016. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Akkor vásárolj magadnak ,utazz ,szeresd magad.A gyerekedet meg tojd le ,mert ugye a kettő együtt nem megy.Sajnállak téged ,az jön le az írásodból ,hogy semkid nincs és senki sem szeret ,a gyereled sem mert megérezte hogy csak egy kolonc a nyakadon.Azt hiszed ebből kifolyólag ,hogyha elhalmozod magad minden hülyeséggel akkor jobban fogod érezni magad?!

A véleményem az ,hogy sötét vagy mint az éjszaka és rosszul csinálhatsz úgy általában mindent.Tedd amit a szíved diktál ,ennyi egyébként.

2016. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Soha semmiert nem kellett halasnak lennie hiszen nem kerezkedett erre a vilagra, en akartam es vágytam gyerekre akkor , mindennél jobban.

Mindent megadok neki .

De azon gondolkodom h az ember sok döntest hoz es ami logikus 25 evesen nem logikus 30-40 evesen...

Nem bantam meg , szo se rola , csak valtozasok mentek bennem vegbe , amiket en sem ertek

2016. júl. 28. 13:32
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Vannak - számomra - furcsa emberek, akik csak végletekben tudnak gondolkozni, élni az életüket. Valószínűleg te is ilyen vagy. Ennyi.
2016. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha úgy érzed, hogy az anyaság CSAK elvesz, akkor a gyerekkel való kapcsolatoddal valami nagyon nincs rendben... Tény, hogy sokat elvesz, de erre akkor kell gondolni, amikor az ember gyereket vállal...
2016. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

"Az anyasag csak vesz vesz vesz es keveset ad "

Szerinted az anyaság keveset ad?? HuHUu komoly gondok vannak itten:( Tudod mit adott neked te ....? A gyermekedet adta... Neked kevés?? Sajnálom a gyermeked! És még inkább büszke vagyok magamra, hogy elmondhatom NEM TE VAGYOK :)


Szeresd magad! Szeresd a gyermeked! Arany középút! Hát ez a véleményem!

2016. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Szerintem a magzat az anya hasaban parazitakent muködik , elszipkazza a tapanyagokat es romboló tud lenni az anya egeszsegere .

Igazi parazitakent modositja az anya agymüködeset es tudatát h az anya az élete árán is megvédje ....

Vegul egy slampos bepuposodott aggodo banyarem lesz az ember

2016. júl. 28. 13:50
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Meg kéne találni a középutat... Én egy kétévessel vagyok egyedül, aki mindent megkap (ruha, cipő, játék, könyv, játszóház, állatkert, kirándulás, jó kaja), de ha van lehetőségem, én bizony elmegyek fodrászhoz, és veszek ruhákat ugyanúgy magamnak is (kilós turkálóba járok,d e ha van időm végignyálazni a kínálatot elég jó cuccok jönnek ki belőle), és megcsinálom a körmeimet is, meg kiszedem a szemöldököm (ezt régen is magamnak csináltam, nem kunszt, és utálom ha más matat rajtam), sminkelni mondjuk mostanában nem szoktam, nyáron nem bírja a bőröm.

Sőt, úgy két hónapja, mikor három napra bevállalta nagyi a fiam, el is mentem egyedül wellnesselni.

Én nem tervezek egyébként mostanában ismerkedni, nem is hiányzik az életemből, másik gyereket se szeretnék, de nem is érzem magam áldozatnak.

2016. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ezért nem kell már az elején sem mártírkodni. Mostanában megtetszett egy szerző, akitől veszek pár könyvet, de mellette a gyereknek is veszek pelenkát. Ma elmegyek egy órát találkozni egy barátnőmmel, de a gyerekkel is játszottam. Miért nem lehet egyszerre a kettőt? Mert megszólnak, hogy nem vagy elég mártír? És? Nem lehet mindenki internetkompatibilis anyuka.:)
2016. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!