Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség után akkor fog...

Terhesség után akkor fog megjönni, amikor akkor is jönne, ha nem lettem volna terhes?

Figyelt kérdés
Szóval ha az utolsó alapján kiszámolom,h mikor kéne jönnie,az nagyjából pontos lesz?
2016. júl. 29. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy. o.O
2016. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D Ez aranyos.
2016. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, sőt.

Ha szoptatsz, akár a teljes szoptatási időszakra kimaradhat, de ez sem 100%. A menstruáció minősége, ideje is változhat.


Nekem az első gyerek születése után 11 hónappal jött meg, ugyanúgy 28 napos maradt a ciklusom, de a vérzés ideje hosszabb lett, a 4-5 napról 5-6 napra módosult, és minden menstruáció alatt erős görcseim voltak, pedig addig sose ismertem a menzesz alatti fájdalmat.


A második szülésem után 8 hónappal jött meg először, a ciklusom a szabályos 28 napról 25-27-re változott, de újra 4-5 napos lett a menstruációm, sőt néha csak 3, és megszűntek a görcseim.


De gondolom, mindenkinél máshogy vagy, nem lehet általánosítani.

2016. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez változó

Valakinek a gyermekágyi vérzés után jön meg a rendes menzi.. Valakinek csak szoptatás után.. de barátnőm 8 hónapja szült és még nem jött meg neki... szóval ez egyén függő. 22 N. 17 hkm

2016. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azert gondolom,mert nekem ugyanolyan ciklikusan valtozik a borom allapota mint elotte.Az elott h meg kene jonnie, mar biztosra veszem,h a boromon pattanasok lesznek,felpuffadok,amikor meg elvileg "megjon",akkor kitisztul a borom,es utana elmulik a puffadas,kicsit vekonyabbnak erzem magam (az arcomon meg latszik is h olyankor vekonyabb) pont mint terhesseg elott. Pedig mar 8 honapos vagyok. Szoval vmennyire csak emlekszik a szervezet..
2016. júl. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!