Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok. Kb 4...

20 hetes terhes vagyok. Kb 4 napja fura rezgéseket erzek a hasam alatt bele rezeg a nemi szervembe is! Az egesz par másodpercig tart es helyre jön par masodpercig utana megint?! Tehat egész nap ezt erzem!

Figyelt kérdés
A masik kerdesem az lenne.Nem erzem magam terhesnek.Nincs étvagyam ugyan annyit eszek mind azelött,nem vagyok kivanos nincs nagyobb étvagyam.Ezek a rezgések viszont nagyon furak.Semmim nem faj.De a rezgések majdnem folytonosak!!Kerlek nyugtassatok meg mas is volt igy!!
2016. júl. 29. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érzed a magzatmozgásokat. Az étvágyad és nem kivánósságod normális, másoknál ez túl van lihegve. Megnyugtatlak sokan vannak így.
2016. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy magzat mozgas egesz nap es nagyon lent erzem a hasam alatt es a nemi szervembe :(
2016. júl. 29. 10:21
 3/12 anonim ***** válasza:
egy kád vízben az egyik végénél kicsit mozgasd meg a vizet és figyeld meg mi történik az egészben, a másik végében is
2016. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a babát érzed. Mivel vízben van és mozog az áramlás az egész méhében végig megy.. Ezért olyan fura érzés. 17 hkm
2016. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Méhedben bocsi félre írtam.
2016. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is szinte egész nap rezeg a hasam. Nem a hüvelyem, kicsit fentebb meg a méhemnél. 1 hete erősebben mozog és én tudom hogy ez a babám. :)

Szerintem a babádat érzed.

Első baba?


Nekem az első, de tudom hogy őt érzem.


16+5 hkm

2016. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen az elsö baba,gondolom ezert parazok mindenert!!Valaki azt mondta lehet egy idegszál becsipodhetett vagy valami.4 napja egesz nap erzem!! Nem hinnem folyton mozogna,csak kell pihenjen is nem???
2016. júl. 29. 16:08
 8/12 anonim ***** válasza:
nappal van - edzésben tartja magát- focista lesz belőle, akárki meglátja
2016. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csuklik. Előfordul, ha picit nyel a magzatvízből. Az ilyen fura rezgés szerű. Szerintem...
2016. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Én is csodálkozom, de igen, szinte egész nap mozog! Van amikor éjszaka is vagy hajnalban, persze nem mindig érzem mert én szoktam aludni is, de ő is szokott nyugiban lenni. Lehet olyankor alszik amikor én mozgásban vagyok mert állítólag olyankor "elringatjuk". De én már olyat is hallottam hogy alvás közben is mozoghat.

2016. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!