Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól érzem rendszeresen a...

Mikortól érzem rendszeresen a magzat mozgást? Most 19+5 hetes vagyok, kedden éreztem először, péntek-szombat nagyon aktívnak éreztem. Ma még alig -aig mozdult.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem èrzem folyamatosan az elején, nem is akarok panikolni, csak kíváncsi vagyok, első baba, még nem tudom mi okè és mi nem.
2016. júl. 31. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
25 hét fölött inkább. De nagyon különbözőek a babák, nekünk végig voltak alig mozgós napjaink én emiatt használtam is egész szülésig a szívhangfigyelőt. Nálam pl. sose volt olyan, hogy jaj, kitöri a bordám, lerúgja a vesém, tapossa a hólyagom, végig finoman mozgott. Hát ez kint már annyira nem jellemző, fél éves múlt. :)
2016. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél másképp van.


Első babámat várom.

Nálam 12. héten bejelentkezett. Utána semmi. 14. héttől meg minden nap érzem és egyre erősebben.

Nálam még nem volt olyan nap, hogy kimaradt volna, tehát hogy ne érezném őt. Persze nyugalmi állapotban.


17 hkm

2016. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szivhangfigyelőt nem vettünk, mert túlsúlyos vagyok, a hasamon is bőven van felesleg, és a vèdőnőm azt mondta nem biztos hogy megtalálnám és hallanám, felesleges idegeskedés lenne belőle. Az ultrahangon is meg szokták jegyezni hogy vastag a hasfalam. Anya azt mondta biztos most máshogy helyezkedik. Köszönöm lányok, boldog babavárást:)
2016. júl. 31. 12:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Most ebéd után volt mocorgas, már tényleg nyugodt vagyok. :) Lehet ez a nagy meleg. Nekem sincs sok kedvem semmihez :)
2016. júl. 31. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!