Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki terhes mikor jelentk...

Ha valaki terhes mikor jelentkezik a melbimbó érzékenység?

Figyelt kérdés
5 napja kezdett el fájni a teszt már kimutatná szerintetek vagy várjak még?
2016. aug. 1. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
a terhesseg kellemetlen tuneteit a hcg hormon termelodese okozza, ami kb a nem vart menstruacio elso napjara eri el a kimutathato szintent, igy akkor erdemes legkorabban tesztelni, es a tunetek is kb onnantol varhatoak (nekem spec ilyen tunetem egyebkent nem volt, pedig mensi elott szokott lenni..)
2016. aug. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a terhesseg kellemetlen tuneteit a hcg hormon termelodese okozza, ami kb a nem vart menstruacio elso napjara eri el a kimitathato szintent, igy akkor erdemes legkorabban tesztelni, es a tunetek is kb onnantol varhatoak (nekem spec ilyen tunetem egyebkent nem volt, pedig mensi elott szokott lenni..)
2016. aug. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a terhesseg kellemetlen tuneteit a hcg hormon termelodese okozza, ami kb a nem vart menstruacio elso napjara eri el a kimutathato szintent, igy akkor erdemes legkorabban tesztelni, es a tunetek is kb onnantol varhatoak (nekem spec ilyen tunetem egyebkent nem volt, pedig mensi elott szokott lenni..)
2016. aug. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a három terhesség alatt egyszer sem volt mellbimbó érzékenység. A többi tünet meg minden esetben máskor jött elő. Pl. A hányinger az elsőnél a 8.hét után, a másodiknál soha, a harmadiknál meg már a pozitív teszt előtt 2 nappal. Szóval ahány ember -és ahány terhesség-, annyiféle és annyi időpontban jelentkező tünet...
2016. aug. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy héttel a nem várt előtt fájt a mellem mindkét terhességnél. Én egy-másfél hét késésnél teszteltem. Elsőnél semmi bajom nem volt,másodiknál kb a 8héttől a 24ig folyamat hányinger,és most a 28,héttől megint. 30hétnél tartok.
2016. aug. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de ha a nem várt előtt fáj, akkor nem a terhességtől fáj, hanem a beágyazódástól, vagy szimplán premenstruációs tünet...a kérdés úgy szólt hogy HA VALAKI TERHES. ne keverjük össze a kettőt.
2016. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már úgy a 10-12. héttől kezdve érzékenyek voltak, volt, hogy annyira, h amikor levettem a melltartót, attól fájt. első terhességem, kicsit most is érzékeny, de annyira nem mint eleinte. 20 hetes vagyok am :)
2016. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 héttel azelőtt lett érzékeny, hogy teszteltem. Úgy éreztem, leszakadnak a melleim. Akkor lehettem kb 5 hetes terhes, amikor kiderült.
2016. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!