Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek terhessé...

Van itt olyan, akinek terhesség alatt nyílt ki a császáros méhsebe?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy szülés alatt szokott szétmenni a heg, de mi a helyzet a terhességgel? Terhesség alatt nem is szokták ellenőrizni, csak szülés előtti hetekben? Mely kórházakban elég lelkiismeretesek ahhoz, hogy terhesség alatt is már rendszeresen ellenőrizzék a heget?

2016. aug. 3. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem is mondja az orvos de minden uh alkalmával megnézi.Ha pedig szétnyílik terhesség alatt (ami ritka) azt észre veszed mert mind2en meghalhattok,vannak tünetei.
2016. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsere nem nyilt szet.

Nem sokon mult,mint a mutet kozben kiderult.pedig a 2. Es. 3.csaszar kozott 7 ev telt el.

Az utolso heten mar sokat fajt a hasam alja,a heg kornyeken.sokat josloztam is azon a heten es nyilt is mehszajam.szerencsere 38+4naposan volt a csaszar.

Utana mondta az orvosom,hogy ez bizony nem sokon mult.olyan vekony volt,hogy picit meg is sertettek a pici fejboret mikor felvagtak.ha elindult volna magatol akkor tuti nem birja az osszehuzodasokat.

Nem is ajanlott tobb babat mar.

2016. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jah,es a kiskonyvemben az uh mellett mindig ott volt,hogy +heg.gondolom azert,hogy nezzek.de ez csak most a 3.nal.

Kettes voltam

2016. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem 39 hét 5 naposan nyílt szét teljesen spontán, tehát nem vajúdás alatt. Egyből éreztem, hogy baj van annyira fájt. Rögtön mentünk a kórházba, ott már beindult a vajúdás is, a vizem is elfolyt, meg is császároztak gyorsan. A hegszétválás csak a műtét alatt derült ki, de már előtte egyértelmű volt, hogy valami gáz van.
2016. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: és csak a fájdalom volt, más tüneted nem volt?
2016. aug. 3. 21:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmi más. Éreztem egy pukkanást és jött az irtózatos fájdalom. Amúgy egy héttel előtte még rendben volt a hegem. A kislányom nagyon aktív volt végig a pocakomban, akkor is erőteljesen mozgott. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de szoktunk poénkodni, hogy kirúgta a ház oldalát.
2016. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, mennyi idő telt el a 2 császár között?
2016. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, és 2 és fél év van a gyerekeim között. 4-es voltam
2016. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az durva... pedig akkor volt ideje begyógyulni, és mégis szétvált...
2016. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Áh, most már tiszta para vagyok :(


Bár tudom, ez alkati kérdés is, van, akinél 1 év után se válik szét, van, akinek 5 év után is.

2016. aug. 3. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!