Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitene valaki akinek van...

Segitene valaki akinek van ebben tapasztalata? A menstruacio alapjan 6 hetes es 4napos terhes vagyok, de az ultrahang szerint a magzat csak 5hetes es 4napos. Tobbi lent:

Figyelt kérdés
A ciklusaim 25 naposak, ennek meg is felel nagyjabol, hogy a magzat 5hetes. De az orvosom teljesen mas datumot momdott a szerinte torteno fogantatasra mint ahogy azt en szamoltam.De viszont az o allitasa alapjan meg csak 3hetes es 4napos lennek, es akkor meg semmi nem latszodna az UHn.Tudnatok legyszives segiteni akinek van ebben tapasztalata?Koszonom
2016. aug. 7. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Él a baba? Él. Jól van? Jól van. Akkor meg???? Most pár napon mit izélsz? Vagy röntgen szemeid vannak, hogy te aztán pontosan látsz magadban mindent? Mi van, ha többször volt peteérésed? Istenem, ha már most ezt műveled, mi lesz később?????
2016. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,koszonom a vaalszodat!Neked is minden jot:)
2016. aug. 7. 12:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg nem volt szivhang, pulzalas sem, szoval lehet te tobbet tudsz mint en:)
2016. aug. 7. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem érdemes ezzel foglalkozni, az én babám is kisebb volt eleinte Uh szeirnt, mint menzi szerint, kb 1 héttel. Később meg majd 3 héttel nagyobb. Azután 40. hétre szültem egy 3,5 kilós gyereket, teljesen átlagos volt :D

Örülj neki, hogy jól van, midnen rendben, a többi nem számít.

2016. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:) kicsit bonyolultak ezek a szamitasok igy az elejen,de remelem a kovetkezo UHn mar lesz sziv pulzalas is:)
2016. aug. 7. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztosan! Az 5 hetes terhesség igazabol csak 3 hetes és az is csak akkor ha közepidoben fogant. Ez nagyon változó. Baratnomnek menzesz előtti héten fogantak a gyerekei, igy sehogy se volt jo a menzesz szerinti számítás de a dokit nem érdekelte meg ot sem. Tudtak és kész hogy mikor fogantak😊 Én nem tudom de nem is érdekel csak az h mar ezerrel rugdos a pocakban😉

Üdv

22hkm

2016. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!Boldog babavarast😊
2016. aug. 7. 15:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem késői ovuból van a lányom.Amikor mentem menszi szerint 6 hetesen a dokim mondta h már lehet lesz szívműködés.Én meg mondtam tuti nincs mert később fogant 😁

Nekem volt igazam.

Mégis túlléptük a terminust.Menszi szerint 42+4 hétre érkezett,uh-s számítások szerint 41 héten.

2016. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!