Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz a házasságom és kiderült...

Rossz a házasságom és kiderült hogy terhes vagyok. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy lettem terhes amikor tablettát szedtem. Próbáltam megjavítani a kapcsolatot de nem működik. Van egy férfi akit időközben megismertem össze akartunk költözni.Már a válópert rendezzük a férjemmel.Most mit csináljak?
2016. aug. 7. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Vetesd el.
2016. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Ha már ezen gondolkodsz, akkor vetesd el..jöhet a lepontozás, de te fogod elszúrni az életed.

És az apjától sem fogsz megszabadulni soha.

2016. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Vetesd el. Egyébként ha annyira rossz volt a házasság és már a válópernél jártok, ráadásul van új hapsi, akkor minek d.gtál a férjeddel???
2016. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Van egy közeli barátom, akinek így született gyereke. Mindhármuk élete borzalmas.
2016. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt hittem megjavulhat de védekeztem nem akartunk gyereket. De a problémák csak rosszabbodtak.
2016. aug. 7. 12:46
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Ne kérdezz hülyeséget vetessed el. Magad maitt s a gyermek miatt is. Nem lenne jó gyerekkora hogy apuci ott anyuci itt.
2016. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Kitől van a gyerek?
2016. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Annyira egyértelmű, hogy abortusz. Ha a házasság gyerek nélkül nem működött, gyerekkel még annyira se fog.
2016. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Most kit csaltál akkor kivel? az új hapsidat a férjeddel, vagy a férjedet az újjal?


Amíg ilyen zűrzavaros az egész, addig nem kéne senkivel dugni, pláne nem gyereket csinálni hanem elválni és onnantól hajrá, új kapcsolat, mert az egy dolog, h te a saját életedet hogy teszed tönkre, de nem kéne tönkretenni egy gyerekét is, aki kvára nem tehet arról, h ilyen kretén emberek csinálták meg.

2016. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Andtica ***** válasza:
16%
Atya Világ! Mi van veletek? Azért mert két ember nem jön ki egymással, vegyen el egy életet? Egyedül álló anyák is tudnak boldog gyerkőcöt nevelni. Ráadásul neki már van új kapcsolata, ha jól értem. Ennyiből nem lehet véleményt formálni, ilyen súlyos kérdésben. Hány éves vagy? Van-e már gyerkőc? Anyagi háttér? Mennyire mérges a kapcsolat a férjeddel? (Ha nem, csak nem működik, akkor áthidalható a különélés problémája). Az új párod elfogadja-e a gyermeked?
2016. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!