Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a külömbség a missed...

Mi a külömbség a missed abortusz, és a rendes művi abortusz között? Nekem volt egy abortuszom, de sokan oda irják hogy nekik missed volt. És melyik a legrosszabb?

Figyelt kérdés
Már mint ujabb teherbeesés esetén.És az baj ha popó szex volt a műtét után egy héttel? Nem élünk szexuális életet még 6hétig,de a popó szex az ártalmas lehet?Remélem nem túl hülye kérdést tettem fel:S köszi előre is ha válaszoltok
2008. szept. 30. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd!Egyrészt a szándékosság a különbség.Míg nekünk spontán ment el a gyerek addig Te vagy Ti szándékosan vetetted/vetetitek el.Elég sok esetben műszeres befejezés van a spontán után is.Tulajdonképpen a kockázati tényező sem mellékes.Mindkét esetben fen áll a lehetőség esetleges műhibára de a köv terhességnél a spontán vetélők egészen biztosan veszélyeztetve lesznek míg a másik felek nem feltétlenül.Ami pedig a nemi életet érinti nem csak a fertőzés miatt nem lehet élni.Hanem mert nyilt seb van a méheden és mint tudjuk orgazmus közben méh összehúzodások vannak ami miatt újra felnyilhat a seb!Véleményem szerint ez a különbség.
2008. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm h válaszoltál,de ne legyetek velem ellenségesek.Senki nem tudja a MIÉRT-re a választ csak én,és a családom.De már megkaptam a kérdésre a választ amit köszönök,de nem kérek lepontozást sem.Remélem mihamarabb sikerül nektek a baba,és mindenkinek ezt kivánom akinek nem akar összejönni,És mindenkinek olyan terhessége legyen mint nekem 11hétig.Semmi tünet,csak haspuffadás.
2008. szept. 30. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hozzászóló vagyok.Nekem azóta sikerült egy kislányt szülni aki 3.5 éves mára.Persze nem volt probléma mentes a terhességem,ezt irtam is hogy veszélyeztetve vagyunk.Most ismét gyermeket várok 7.6 hetesek vagyunk.Eddig minden rendben van de most megint vesz vagyok...Nagyon köszönjük a jókívánságot!
2008. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kérdésedre szeretnék válaszolni. Az abortusz vetélést jelent latinul. A missed abortus ( a missed szó az angolból van) olyan típusa a spontán vetélésnek, aminek nincsen tünete ( nincs görcs, nincs vérzés), de a baba nem él, vagy netán ki se fejlődött, csak petezsák van. Ezt művi úton be kell fejezni, csúnyán mondva ki kell kaparni. Maga a "kaparás" ugyanúgy történik, mint aki szándékosan kéri magzata elvetetését.
2008. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. szept. 30. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!