Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétben éreztétek...

Hanyadik hétben éreztétek hogy erősebbet rúg a baba a pociban?

Figyelt kérdés

18. hétben járok és 4 hete érzem folyamatosan a babámat, de még ilyen gyenge magzatmozgások ezek, persze már erősödött ez is.

Mikor várhatóak az erősebb rúgások?


2016. aug. 7. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
20 hetesen mar akkorakat boxolt hogy megugrottam en is ugy megijedtem! 😂
2016. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andtica ***** válasza:
18. héten éreztem az első határozott rugit. Azóta egész változó. Hol csak kis rebegések, hol pedig egész erősek. De elmondások alapján ez még semmi, ahhoz képest, ami várható. :) Kellemes babavárást! 20+7 hkm
2016. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pár napja olyan van nagy ritkán ami új dolog, hogy hasonló a rúgáshoz, de még olyan gyenge hogy inkább olyan érzés mintha megbökne egy pillanatra.
2016. aug. 7. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a 29. hetet, 16. héttől éreztem a mozgásokat gyengén, a 20. héttől már látható is volt, mint kis rezgések, izomrángások. Most, de úgy a 26. héttől meg már a bőröm alatt kúszik, púposkodik, de még nem látom, mikor melyik testrészét dugja oda. Napról napra erősebbeket rúg. Egyelőre még nem fájdalmas, de azért amikor a húgyhólyagomon tapicskol, az kellemetlen tud lenni.
2016. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is látszanak kívülről ezek a rezgések, remegések nyugalmi állapotban egyébként.
2016. aug. 7. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kb a 13-ik héttől érzem ( 3-ik terhesség). MOst már egyre intenzívebbek a mocorgások. 16+5hetes vagyok :)
2016. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok és majd a 24. héttől már erősek a rúgások-boxolások :)
2016. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó hétben vagyok, első baba. Visszagondoltam, hogy mennyit figyeltem a mozgásait végig, eszembe jutott a kérdésedről, én is volt h aggódtam vagy utána olvastam kérdeztem rendben van e amit érzek.

Így az utolsó hetekben, hogy állandóan érzem, fura arra emlékezni, amikor heti 1x éreztem az elején.

16. Héten voltam biztos, h ő az, hajnalban. Onnantól pár hétig csak akkor ha pl megijedt, vagy feküdtem, vagy épp nagyon nagyon mozgolódós napja volt.

Aztán jött az időszak, amikor már naponta éreztem, de kb 2 hetente voltak napok, amikor semmi. Ilyenkor tudtam beparázni, de csak nyugis napja volt, és egy apró lábmozdulás még nem érezhető.

Aztán jött az időszak, amikor mászik, vonul, bukfencezik. Kitolja magát. Ez nagyon vicces.

31. Héttől volt egy hatalmas fejlődési ugrás, szinte egyik napról a másikra rengeteget mozgott, rugott, tolta magát, már nem csak nyugalmi helyzetben éreztem, és egyértelműen tudtam, h pihizik v ébren van. Többet és erősebben mozgott.

Az utolsó hetekben meg szerintem azt is érzem ha 1cm-t megmozgatja valamiét, a hasam állandó mozgásban van, valamit mindig érzek, van h fáj is, ha nagyot rug. Nem csak a hólyagomat rugja, szabályosan érzem h most a bordámba, gyomromba lép, most a keresztcsontba, vesémbe, belembe boxol, a köldököm nem tudom, hogy bírja, ott nagyon érzékeny.

A 16. Heti hajnali pillangó szárny rebbenés erősségű érzet, amin elbőgtem magam, hogy érzem a kisfiam, mérföldekkel más, mint most. Csoda megélni, ahogy fejlődnek. Én nem vezettem, hogy melyik héten mi változott, lehet utólag úgy érzem kellett volna.

Tanács, hogy ne aggódj, ha van olyan, h nem érzed, akár 2 nap sem, huszonközepe Hétig kb belefér.

2016. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!