Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz vmi előjele, ha már...

Lesz vmi előjele, ha már néhány nap múlva szülök?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2016. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, gyakirlatilag egy perccel azelott se volt. Egyszer csak jott egy kemenyedes+gorcs es tudtam egybol, hogy ez mar az.
2016. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem előtte való nap egész nap folyamatosan mozgott. Egyszerűen nem fért már. Aanyira mozgolodott hogy már nekem szinte elviselhetetlen volt. Éjfélkor elkezdett folyni a magzatvíz.
2016. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam olyan szerencsés, hogy elfolyjon a víz, de végülis csak az a biztos előjel......
2016. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És Sosem görcsöltem, és Sosem keményedtem. Még szülés napján is voltam reggel CTG-n, dokim is megnézett. Minden ok, mehettem. Hazafelé egy bevásárlóközpontban kezdett el folyni a vizem. Teljesen fájdalommentesen. 3 órával később kezdődtek a fájások.

Ez a kiírt előtt 3 nappal volt.


Szóval egyáltalán nem biztos, hogy lesz bármiféle előjele.

2016. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt különösebb előjele. Este 9-töl éreztem apróbb görcsöket, eltelt pár óra mire leesett, hogy jééé ez rendszeres. Fél 2-kor ki akartam menni pisilni, és ahogy felálltam elfolyt a magzatvíz. 39. hetet töltöttem aznap.
2016. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!