Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha terhes vagyok,...

Mit tegyek, ha terhes vagyok, de a párom az abortuszt javasolta?

Figyelt kérdés
Nem először vagyok terhes de azt a babat elvesztettem. És most megint "sikerült". Ő már régebben hajtogatta nekem,hogy nem bánná ha becsusszanna,meg néha vicceskedve mondtha hogy mi lenne ha most nem huznék gumit?! Erre most mégis amint megtudta és meglátta a tesztet majdhogy megvádolt hogy megcsaltam. Próbáltam kihúzni belőle, hogy most hirtelen miért változott meg a véleménye,de nem válaszolt csak válatvont es elfordult.. De én a picit már nagyon szeretném megtartani és valahogy érzem hogy megbarátkozna vele,de most mégis hogy?! :( én 25 ő 27

2016. aug. 7. 17:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Ezek szerint minden esetben ovszerrel védekeztetek?

Ha nem, es volt egy kis lazaság, akkor ne csodálkozzon, hogy becsúszott a baba.

Már régen tisztázni kellett volna a gyerekkérdést, ez egy felnőtt párkapcsolatban alap.

Lehet, hogy ez lesz ebben a kapcsolatban a vízválasztó. Sajnos itt nincs kompromisszum.

2016. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%

Én is hasonló helyzetben voltam. Én akartam a babát, párom abortuszt akart volna, de én soha nem tudtam volna vele maradni, ha elvetetem, és magamnak se bocsájtottam volna meg soha. Nélküle is el tudtam volna tartani, de végül velem maradt, amikor mondtam hogy biztosan nem vetetem el. Nemsokára megszületik, már ő is nagyon várja. 20 és 21 évesek vagyunk.

38hkm

2016. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%
Éretlen még szard le .
2016. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen minden esetben azzal. Szinte soha nélküle!(egyszer volt az hogy nélküle de az kb csak berakta es kivette) Most még is becsúszott :/ Minden esetre kőszönöm a válaszokat
2016. aug. 7. 18:16
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Az alapkérdés, amit meg kell válaszolnod magadnak, hogy nélküle tudnád-e vállalni a gyereket, fel tudod-e nevelni. HA erre egyértelmüen igennel válaszolsz, akkor te dönts arról, hogy akarod-e a babát, ha igen, akkor ezt közöld vele is.


Ettöl kedve két lehetséges eset van:

1. ragaszkodik az abortuszhoz, illetve hoyg nem övé a gyerel - erre csak az az egy válasz van, hogy különváltok egymástól és te vállalod a gyereket


2. Az abortusz meg mástól van csak pánik volt részéröl, és ö is vállalja a kicsit - ekkor nincs semm gond a továbbiakban.


Én csak abban az esetben vetetném el a gyereket, ha se munkahelyem nem lenne, sem semmivéle lakhatási lehetöség, és ha megszülném, akkor nem tudnék sehol lenni vele és felnevelni.

Minden egyéb esetben megtartanám, akár az apa ellenében is.

2016. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk is ez volt a probléma. De kellett pár hét mire meg barátkozott a gondolattal. De mondjuk nálunk tervezett volt. És én se értettem hogy miért volt az elején olyan amilyen.
2016. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%
Már 18 hetes vagyok és számtalanszor bocsánatot kért amiért az elején nem úgy állt a dolgokhoz. De most már örül és nagyon várja a babát
2016. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
A viselkedése alapján azt mondom, megijedt. Más játszadozni a gondolattal, és más, amikor már éles a helyzet. Beszéljetek még róla. Lehet, hogy csak szoknia kell a gondolatot.
2016. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
A megerzesre azért ne alapozz... Azt döntsd el, hogy akkor is kell e a gyerek, ha egyedülálló anyaként kell felnevelned
2016. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%
Mi másfél évig próbálkoztunk, mire összejött a gyerek, és mégis, mikor mondtam a férjemnek, hogy késik, és veszek tesztet, egész éjjel nem aludt aznap. Sokan bepánikolnak, még azok is, akik készülnek a babára.
2016. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!