Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11. dpo vagyok 10-es teszttel...

11. dpo vagyok 10-es teszttel reggel halványan kijött a 2 csík, de kb 1 óra múlva ahogy teljesen kiszáradt alig látni valamit, lefényképezve nem is látszik. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Februárban volt egy spontán vetélésen 5 hetesen akkor jól látható de nem erősödő tesztjeim voltak amik inkább szürkések voltak,akkor tudtam,hogy gond lesz és meg is jött 5 hetesen.Azért tesztelek ilyen korán és 10-es teszttel,hogy tudjam,hogy elkezdődött valami,és az orvosom elküldjön valahova ha megint nem tapad meg,már van 1 kislányom,de előtte is volt 1 vetélésem meg most februárban is.

2016. aug. 8. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valószínűsíted a terhességet, akkor menj orvoshoz. Ő nem a terhességi teszt alapján fog dónteni az esetleges terhességmegtartó gyógyszerek alkalmazásáról.
2016. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha újra bevizezed és ott van, akkor pozitív. mikor szárad, fakul egy kicsit, az normális
2016. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a vizes jó ötlet :)köszönöm 2-3 nap múlva tesztelek az már a nemvárt napja,nagyon remélem érősödik,ha nem erősödik csak halovány lesz megint akkor kérni fogom hogy nézzünk meg mindent amit lehet ez ügyben.
2016. aug. 8. 10:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Bevizeztem és jobban látszódott megint :),reménykedek
2016. aug. 8. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8. Dpo-n extrahalványan volt a 10-es teszten valami, majd a napokkal egyre erösödött. Szerintem simán elmépzelhető, hogy neked is ilyen korán mutatja (nekem is progeszteron-pótlás kellett, nameg volt egy halom tesztem nagyon olcsón ebay-ről, ezért teszteltem korán 😃 nameg mert aznap brutálisan rosszul.lettem egy pohár bortól, majdnem elhánytam magam...)
2016. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kislányommal is 11 dpon du teszteltem de sötétebb volt mint ez..kicsit para van bennem,de nagyon bizakodok,már 1 éve próbálkozunk ezalatt 1 vetélés volt.2-3 nap múlva kiderül....:)
2016. aug. 8. 12:51
 7/9 A kérdező kommentje:
12 dpo.erősödött a tesztem :))
2016. aug. 9. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratula! Amugy nekem is idon tul jott ki 10es tesztre pozitiv mert meg nagyon keves volt a Hcg
2016. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! 14.dpo nem reggeli pisi :) sötétebb :)
2016. aug. 11. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!