Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 27+3 napos terhes...

Most vagyok 27+3 napos terhes és többször van hogy feszül a hasam, mintha húzna le és alig bírok valamit csinálni, ez normális? Mitől lehet? Megoldás?

Figyelt kérdés
Ilyet csak később a végefele éreztem az előzőnél. Van egy elég aktiv 1évesem és ugye a házimunka, főzés...stb amit muszáj lenne csinálnom, ezért lenne jó ha elmúlna:-/

2016. aug. 10. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet a brackston-hicks féle összehúzódás..? Végülis 27 hetesen ott vagy időben.

De lehet jól jönne egy kis pihenés is esetleg Mg.

Pihenés ilyen pici babesz mellett nehéz, de pl labdagurigatás vagy épitgetés, bábozás szuper.

2016. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, pihenes es magnezium. Probalj vele ugy jatszani hogy neked is kenyelmes legyen
2016. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 27+2 napos vagyok és én is sokszor érzem, hogy nehéz a hasam, és alapvető dolgokat nem tudok megcsinálni sok pihenő nélkül. Szerintem normális, pihenj sokat.
2016. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!