Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. -ik hétben alig mozog a...

28. -ik hétben alig mozog a baba. Inkább nyomkodja ki magát, mint mozogna! Bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Csak nagyon stresszelek,mert anno pont ebben a hétben kellett megszülnöm a halott kisbabám. Persze az az orvos által felírt gyógyszer miatt volt,most a femibionon kívül mást nem szedek. Csakhát egy terhes nő mindig stresszel valamin.
2016. aug. 12. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Válaszolj már (magadnak): az, hogy kinyomja az egyes testrészeit mi, ha nem mozgas??

Szerinted mennyi helye van odabent mostanra?

2016. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég helye van még,hogy aktívan mozogjon! Az orvosom is ezt mondta. Megnyugtatást kértem. Gondolom más terhes nő is stresszelne ha a 28.-ik hétben szülte meg volna a halott babáját.
2016. aug. 12. 09:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi. Kényelmes babád van, ennyi az egész. Nekem is a legnagyobb csak ásítozott meg nyújtózkodott odabent, egy halál nyugis gyerek azóta is. :) És ne harapd le az első fejét, igaza van, a kinyomkodás is mozgás, nincsen semmi baj!
2016. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is alig mozgott. Vartam majd mikor lesznek azok a hatalmas rugasok de nagyon lusta volt. Nem ugy mint most😂😂

Ha nagyon aggodsz menj dokihoz csak hogy megnyugtasson. Nezd meg hogy minden oke vele es probalj arra gondolni hogy nem is olyan sokara a kezedben tarthatod😊

2016. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, csak nem érzed a kisebb mozgásokat, ha elfekszel, tedd oda a kezedet, úgy jobban érezni a kisebb rezdüléseit is. Vannak napok is, mikor lustább, fáradtabb, nyűgösebb, neki is vannak periódusai mozgás terén, függhet attól is, éppen mit eszel, front van-e, stb. Nálam is előfordult, hogy nem éreztem mozogni, mert éppen fenn voltam egész nap és úgy nem érezni, de fekve mindig felkel. Ne aggódj, ha mégis nagyon nem érzed normálisnak, inkább nézesd meg, attól megnyugszol. Nekünk is nyugis babánk van, inkább matatgat, néha kinyomja magát, befeszül... apja fia :)

(29 hetes)

2016. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én úgy vittem végig a terhességemet, hogy nekem soha nem volt rugdosódás, amiről mások meséltek, hogy majd borda közé lép, vagy belerúg a hólyagba én meg bepisilek, na ilyet SOHA nem tapasztaltam. Csak azt, hogy kinyomta talán a fejét, vagy a fenekét, nem tudom, valami kereket :)
2016. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányom volt hogy 3 napig nem is mozgott, de egész terhesség alatt baromi lusta volt. 28 hetesen azért már szűkül a helye. Nem kell ráparázni, amíg érzed mozogni addig ne aggódj.
2016. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 H_Vivien ***** válasza:
Ohhhhh. Az én kisfiam sosem rúgdosott, csak buborékolt, úszkált, kitolta kezeit, lábait, de rúgni alig rúgott. Nem is nagyon emlékszem rúgásokra. Most 2 éves, képtelen megállni, egy pillanat nyugta nincs. Nagyjából egész nap addig ül egyhelyben míg megissza a kakaóját. Enni is futtában eszik. Ha a dokid azt mondja nyugi, akkor nyugi :)
2016. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!