Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj lehet?

Szerintetek baj lehet?

Figyelt kérdés
Jelenleg 8. Hetes terhes vagyok, 5. Hét óta minden héten 1szer volt a wc papíron egy kis barnás pötty, mondtam az orvosomnak azt mondta semmi bajt nem lát minden rendben van, de kaptam duphastont 2x1 et. Ma viszon már másodjára van a wc papíron ilyen barnás valami, szerintetek bevehetek 3x1 duphaston?

2016. aug. 14. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az orvossal, hívd fel. Én anno palástfű teával egészítettem ki a hormonpótlást.
2016. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány kg vagy? 60kg felett 3x2

Alatta 3x1

2016. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
80 kg vagyok, de nekem nem mondta a dokim, hogy emelni kellene, de most bemegyek az ügyeletre az a biztosabb.
2016. aug. 14. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2x1-et írt,mondtam hogy 3x1-től nyugodtabb lennék. Azt mondta,akkor szedjek annyit ha attól megnyugszom. Nem fogok ártani vele.
2016. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megint azt mondta az orvos, hogy semmi vérzés nincs viszont 7 hetesen 144 volt a szívfrekvencia most meg 136 :( voszont nőtt 7 mm-t
2016. aug. 14. 16:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!