Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki 20. Hét...

Van olyan kismama aki 20. Hét után kezdte érezni a babát?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok és kB 2 hete éreztem apró izomrángást de azóta semmi. Jövő héten kedden megyek UH-ra. Remélem nincs baj. Járt már valaki úgy hogy csak 20-25. Hét között érezte jobban a babát?

2016. aug. 14. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, ne aggodj. Ha jol emlekszem az elozo hozzaszolasaidbol, eleg nagy tulsullyal kezdted a terhesseget, tehat nem meglepo, hogy nem erzed olyan koran a babat, mint azok, akiknek semmi felesleg nincs a hasukon pl. Plusz lehet, hogy a mehlepeny is ott van, akkor meg kesobb erzed.
2016. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elsőt 22 hetesen éreztem először.

Amúgy más kérdésnél olvastam, hogy van súlyfelesleged (nekem is volt, 80-al kezdtem), és mondták (orvos, védőnő), hogy ez befolyásolja, később érezzük, mint aki vékony alkatú.

2016. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen van egy kis felesleg. De köszönöm szépen a válaszokat ;)
2016. aug. 14. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a méhlepény elhelyezkedésétől függ. Én sem vagyok egy nádszál, 85kg-al lettem várandós,első babám, és először a 14.héten éreztem,hogy mocorog. A 20.hét környékén már látszott is a hasamon, mikor mozgott odabenn a kislányom :)

Egyik ismerősöm nagyon vékony alkat, ő a 21.héten érezte először megmozdulni a babáját...

Szóval szerintem ne aggódj, nincs semmi gond, nem vagytok semmivel sem elkésve ;)


24 hetes kismama

24/N


Boldog babavárást :)

2016. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én meg 98 kiloval kezdtem, a nogyogyasz is beszolt hogy vastag a hasfalam es megis mar a betoltott 15. hettol folyamatosan erzem mozogni a picit.


Kerdezo, nem jelent bajt ha te még nem igazan erzed.

Minden kismama es minden terhesseg mas. Nem mindig ugy vannak a dolgok ahogy a nagy konyvben meg van irva :)

Nemsokara beindul nalad is ne aggodj

24 hkm

2016. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Megnyugodttam ;)
2016. aug. 14. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Rajtam nem volt súlyfelesleg, mégis csak a 26. héttől éreztem. Állítólag túl izmos a hasfalam.
2016. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van hájpocak, első babát mellső fali lepénnyel 21 hetesen kezdtem érezni. Most a második hátsó fali lepénnyel 17 hetes már éreztem.
2016. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem minimális volt a pocim terhesség előtt de ugye most már nőtt hízni nem híztam.
2016. aug. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!