Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, ma...

5 hetes terhes vagyok, ma délután pisilésnél egy kis mandarinnyit véreztem. Estére teljesen elmúlt. Nem volt görcs, hasszurka, semmi fájdalom. Holnap megyek dokihoz. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Első babám is és ez a terhesség is Clostys, az elsőnél utrogestant kaptam rutascorbinnal. Ha nincs továbbra vérzés, lehetséges, hogy megmarad a terhesség? Most éppen pihenek, vettem be egy magnesi citritit. Volt valakinek hasonló? Talán picit megerőltettem magam. Tegnap krumplit szedtem, ma pedig elég sokat bicikliztem, kb 4x2-3km-ert.

2016. aug. 14. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd holnap okosabb leszel.Ilyenkor még vagy megmarad vagy nem sajnos :\

A 2.terhességemmel 5-9hétig véreztem,hol erősebben hol gyengébben,megmaradt a baba.

Drukkolok!

2016. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a legfontosabb hogy nyugodj meg! Ha nem fogsz görcsölni és vérezni akkor remélhetőleg nem lesz baj! Holnap írd meg mit mondott az orvos
2016. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta megint vérzek. Nincs fájdalom, sem görcs, semmi. Csak élénkpiros vér. Nem darados, nem menzesz szerű. Majd megírom, mi volt.
2016. aug. 14. 20:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj be a kórházba, ez nem várhat holnapig!
2016. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is menj be az ügyeletre!!!
2016. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Voltál ügyeleten?
2016. aug. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ügyeletre nem mentem, mert mikor a kisfiammal voltam terhes, akkor volt, hogy hajnalba rohantunk be. Lefektettek vagy hazaküldtek, mondván csak reggel néznek meg. Most épp várok.
2016. aug. 15. 07:58
 8/13 A kérdező kommentje:
A dokim szombattól azabadságon van. Nem sok esélyt látok bármire. Görcs nincs, de az a menzesz szerű meleg bizsergés igen. Vérzés azóta is van, de nem olyan mennyiségű, mint általában az 1-2 napban.
2016. aug. 15. 08:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész be az ügyeletes kórházba?

Az, hogy otthon pihensz, nem fog semmin javítani.

A kórházban az orvos el fogja dönteni, kell-e tenni valamit a terhesség megtartására.

A folyamatos élénk piros vérzés nagyon nem jó jel. Nekem is ilyen volt kb 2-3 napig, inkomplett vetélés volt, es műtét is kellett.

Drukkolok, és menj orvoshoz!

2016. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól h az orvosod szabin van bármelyik másik orvos megvizsgálhat h megnézze lehet e tenni valamit a terhesség megtartása érdekében.
2016. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!