Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek örökölte nagyméretű...

Valakinek örökölte nagyméretű anyajegyét a baba?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy 3cmes anyajegyem. Nagyon drukkolok,h a kicsi ne orokolje (mindjart szuletik) Egy b.nombek szinten van,neki 2 gyerek kozul egy se orokolte.

Nálatok mi a tapasztalat?


2016. aug. 16. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam öröklődött, de máshol jelent meg a fiamon.
2016. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan mint neked csak másik testrészén? Nekem a lábamon van. Ha már mindenképp örökli,csak abban reménykedem,h nehogy az arcán legyen szegénynek...
2016. aug. 16. 15:08
 3/10 anonim ***** válasza:
örökölte, bár én már levetettem, majd neki is levetetjük ha elg idős lesz hozzá. apjától is örökölt egy pecséteset, nem volt szerencséje. egyébként 3-4 évesen jött ki rajta, soká derül ki
2016. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az enyém már születésemkor ott volt ( lapos,nem kiemelkedo,folt szerű anyajegy)
2016. aug. 16. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Én örököltem apukámtól. De egyik gyerekem sem örökölte tőlem.
2016. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is és a férjem is elég foltosak, pettyesek vagyunk, hoztuk magunkkal.Ha ebből indulunk ki, a fiunknak úgy kéne pöttyöződni, mint egy dalmatának, de szerencséje van, olyan makulátlan a bőre, amennyire lehet, 3 picike anyajegyet kivéve elszórtan a testén.

Szóval nem feltétlen örökli :)

2016. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

AlKaromon van kivul, folt szeru, nem kidudorodo! kislanyom orokolte csak neki az also labszaran van belul. Ha megno kb akkora lesz mint most nekem! Mindig is utaltam, de mivel nem mutheto le, viselni kell!:( kb 3 cm az enyem, ove most koromnyi meretu.

Amugy 1 honapos koraban jott elo.

2016. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nem műthető? Tudtommal mindegyik kimetszhető.
2016. aug. 16. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgynevezett tűz foltjaim vannak. Mind a 3 gyereken megjelentek, a lányomnak a homlokán oldalt, a középsőnek a homloka közepén, a kicsinek a szemhéján. A testemen lévőket is átörökítettem mindegyikre.Nagyon durva. A lányomnak is ugyan úgy a mellén van,csak a másik oldalon. :) Nem zavaróak,bár nem kicsik. A homlokukon lévők egy 20 forintnyi nagyságúak,a többi kisebb méretű.
2016. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat biztos h kimetszheto de akkor nagyon huzott lenne a bor!:(
2016. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!